Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Jako upiór przewspaniały....Myślę, że dorównuje nawet Banderasowi :P

użytkownik usunięty
Miss_Xev

Banderas przy nim to wiórki kokosu. A on to doskonały wypiek !!!! Schrupałabym go !!!! Jest taki słodziutki!!!!:):):):)

Hmm....wiórki kokosu :P polemizowałabym.....oboje są fajni i tacy w sam raz do schrupania :) Kiedy włączam film z ich udziałem, zawsze mam miskę na ślinę pod brodą heheh

Miss_Xev

Miss Xev Ty paskudo, dopiero Cię tu wyczaiłam, w tym topicu, ale "ciasteczko" w temacie mnie naprowadziło na trop :) Zgadzam się, Gerard jest mniam mniasty i w ogóle super, jako Phantom genialny! I ślicznie śpiewa :) I akcent ma śliczny :) Może my jednak powinnyśmy pojechać do Szkocji zamiast do Irlandii? :)

spin_girl_2

hehe....dobra wpadniemy do Szkocji przy okazji na weekend .... no problem.....:D Mże Gerard akurat też będzie spędza tam urlopik....poprosimy, żeby nam zaśpiewał "Down Once More" hehe :D

Miss_Xev

hmm... te literówki to nie moja wina, ale mojej klawiatury :P

Miss_Xev

hehe, ja bym wolała, żeby mi zaśpiewał Point Of No Return ale z finałem innym niż w filmie, ja bym mu nie ściągała tej maski tylko pozwoliła wprowadzić słowa w czyn :)

Miss_Xev

no kochana przyznaje Ci racje:)
Banderas jest boski (sama szaleje za nim od lat) a teraz pojawił się konkurent z równie niebiańkim jak on glosem;) aż sama nie wiem który wspanialszzy:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones