Gethin Anthony

Gethin David L. Anthony

7,3
2 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gethin Anthony

Jak widzę jak się całuje z facetem to aż mi się rzygać chcę , gdybam sobie tak po prawdziwy facet nigdy by się nie całował z facetem to chyba naprawdę gej bo to nie może być poświęcenie dla roli czy coś w tym stylu

michals143

a michael douglas też calował sie z facetem bodajże Matt Damon :p

michals143

Jake Gyllenhaal, Michael Fassbender i Colin Firth też. :P Patrząc na to w ten sposób, Hollywood jest pełne żonatych i dzieciatych aktorów. :D
Taki zawód, facet zagrał rolę, za którą otrzymał wynagrodzenie.

michals143

Hahah, serio - dziewczyny hetero które się pocałują, lub kolesie - kompletnie nic nie czują, i nie robi to im żadnej różnicy. To tak jak by pocałować własną rękę xD

Nie zrobił by tego raczej ktoś kto jest homofobem, ma jakieś lęki i czuje strach, obrzydzenie nie chce zostać źle postrzegany lub coś w tym stylu
A jeśli pisząc 'prawdziwy facet' masz na myśli jakiegoś stereotypowego pierwotnego bezmózga którego obchodzi tylko rozmiar łapy to pomyśl logicznie - ktoś został aktorem, ma status gwiazdy czy celebryty, zarabia więcej niż 95% ludzi na świecie raczej jełopem czy 'typowym sebą z osiedla' nie jest.

Fakt, coś takiego jest dziwne, i wiadomo że raczej nikt normalny hetero nie będzie chętnie się całować z innym kolesiem ale tak samo żaden normalny człowiek nie będzie się chociażby chciał publicznie rozbierać, a ile ról tego wymaga....
Zawód aktora już taki jest, pełen poświęceń i gdyby aktorstwo było tym co kochasz robić w życiu + dawało by Ci tyle siana to na 100% podpisał byś kontrakt z HBO na rolę Renlyego :P

Wszystko zależy co kogo obrzydza - a w stanach raczej mało co kogoś już zdziwi bo tam gender i te sprawy się promuje na każdym kroku więc ludzie są oswojeni i przyzwyczajeni. Mnie bardziej obrzydzało by całowanie jakiejś 90 latki. masakra xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones