Gina Carano

Gina Joy Carano

7,0
7 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Carano

moje top 15 to
1.Michelle Waterson
2.Paige VanZant
3.Marloes Coenen
4.Jordan McDonald
5.Jordan Nicole Gaza
6.Julie Kedzie
7.Gina Carano
8.Cristiane Santos
9.Seo Hee Ham
10.Felice Herrig
11.Miesha Tate
12.Carla Esparza
13.Elena Reid
14.Jessica Penne
15.Jessica Aguilar

frycek49

Ronda Rousey

szymas93

Ostatnią walkę widziałeś ?

frycek49

Wszystkie widziałem od pierwszej do tej ostatniej no i te 3 amatorskie. Momentami chamska co do przeciwniczki ale dla mnie jest najlepsza

frycek49

zabawny ranking . brakuje dwoch najlepszych zawodniczek na swiecie . brakuje rowniez kilku nazwisk z federacji invicta - bardzo ceikawych . na chama mozna rowniez poszukac w polsce . kolega chyba sugerowal sie wygladem nie umiejetnosciami ..

rottweiler93

PS. kilka najlepszych z Twojego rankingu okupuje dol ''tabeli'' - nie fair.

rottweiler93

co w tym rankingu robi elena reid (pewnie dlatego ze ma kilka ko .. ) , felice herrig ( za kondycje? ) , julie kedzie (za ilosc walk pewnie) , jordan md (pewnie za brak walk na ringach zawodowych - przyznam sie ze tak jak siedze w mma nawet nie znalem tej zawodniczki - tylko jej z tego rankingu ) , paige vanzant (mozna lubic za k1 ale w mma chyba tylko za fryzure.. ma 4 walki zawodowe man . ) ale dopiero do pieca dales umieszczajac na liscie nicole gaz'e . przez chwile sam sie sprowadzilem do parteru . . . niedzwiedz , kowalkiewicz czy jedrzejczyk prezentuja znacznie wyzszy poziom niz niektore z Twojego rankingu . o braku kilku nazwisk nie wspomne .. andrade , camouche correira , kaufman , zingano o rondzie nie wspomne a moge dlugo wymieniac ..

rottweiler93

Bo to moja subiektywna lista zawodnicze których walki najbardziej lubię oglądać

rottweiler93

Kolega nie pytał o najlepsze zawodniczki lecz ulubione. Stąd ich miejsce w rankingu nie ma żadnego znaczenia. Dla mnie Paige VanZant może dostawać baty za każdym razem i tak będzie moją ulubioną

frycek49

1 Joanna Jedrzejczyk
2 Ronda Rousey
3 Carla Esparza
4 Holly Holm
5 Claudia Gadelha

frycek49

MMA to nie powinien być sport dla bab

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones