Ginger Rogers

Virginia Katherine McMath

8,5
1 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ginger Rogers

Piękna kobieta i świetna aktorka. Dodawała blasku produkcjom w których odgrywała role. Szczególnie u boku Astaire'a w "Top Hat" zagrała rewelacyjnie.

jazzo

chciałabym zobaczyć z nią jakiś film.
niestety nawet TCM nic z nią nie emituje.

gilly_anderson

Ja na TCM oglądałam 5 filmów Ginger, mianowicie: Blond Niebezpieczeństwo, Dziewczyna z Piątej Alei, Obcym wstęp Wzbroniony, Pewnego razu podczas Miodowego Miesiąca i Wzgórza Primrose.

jazzo

Bardzo przepraszam ale TCM coś z nią nadaje....:) Mianowicie jest to 42nd Street (wyświetlane pod tytułem ''Ulica szaleńców'') To świetny musical, jeden z najlepszych w histori!!! Swego czasu odniósł ogromny sukces! Co prawda Ginger za dużo tam nie gra, ale jej kwestie są urocze... Wielka szkoda, że ''Ulica szaleńców'' jest nadawana tak rzadko, a jak już jest to o 1:35 w nocy!!! Ale ja mam ten film nagrany i bardzo się ciesze:] Ginger rządzi!:)

Ps. TCM zrobił wyjątek i w środę 6. 12 o godz. 21 wyemituje ''42nd Street''!!! Oglądamy obowiązkowo:)

jazzo

Niestety, widziałam fragmenty wszystkich filmów Ginger i Freda, ale nic poza tym. Wie ktoś, gdzie można je dostać? Najbardziej zależy mi na "Lekkoduch" i "Roberta", ale innymi też nie pogardzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones