Goran Višnjić

7,1
3 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goran Višnjić
boo2

Jeśli można tak powiedzieć: "piękny" mężczyzna :) Ma niesamowicie magnetyczne spojrzenie...

carlilly

...uhm...

boo2

facet-marzenie,aż za piekny

boo2

nie mogę się nie zgodzić... :)

boo2

co prawda to prawda :D

boo2

zgadzam się w 100%, jest nieziemski, jak każdy Chorwat - piękny uśmiech, piękne oczy

justa_follower

http://api.ning.com/files/gfMN78hkC8xPkD0onxmrS*YqkoP0hNO1Ji0uJHpC4vjSrs9r92IjLz mE0p0VzZ3damjRWbjsa0GjOItShCeynJcK2a64cdyp/MODRICMAIN.jpg
to a propos "jak każdy Chorwat" :D
Ale zgadzam się z opinią na tema Gorana - niesamowity mężczyzna, aż ciarki przechodzą jak się patrzy, a do tego widać, że charakter też ma świetny :)

boo2

so true ....

boo2

Spojrzenie spojrzeniem ale ten uśmiech.. Zawsze wygląda wprost rewelacyjnie. Ma piękną słowiańską urodę, co jak widzę niesamowicie wpływa na Polki. Rola dr Kovač ukształtowała we mnie takie przekonanie, że Goran jest bardzo opiekuńczym, szukającym prawdziwej miłości i pragnącym kochającej rodziny mężczyzną. Nie mogę się rozstać z ta myślą, patrząc na zdjęcia czy filmy z jego udziałem. Ideał mężczyzny. IDEAŁ.

justa_follower

Głupoty gadasz; on w ogóle nie ma słowiańskiej urody, która charakteryzuje się jasną karnacją, oczami, włosami.

merdevsky

Oj ma słowiańską urodę, całkowicie odstaje od urody chociażby innych aktorów ER, widać na pierwszy rzut oka

justa_follower

Ty na serio, czy tylko żartujesz? Nie ma wcale słowiańskiej urody, a to że się różni od przeciętnego Amerykanina, to inna historia. Bliżej mu do Araba, niż Słowianina.

merdevsky

Araba ..? Nie będę się wdawać w zbędną dyskusje. Każdy ma prawo do własnego zdania.

justa_follower

Ale ty jesteś ignorantem; prawda jest jedna i głupotą jest się wykręcać takimi tępawymi wymówkami; tu nie ma miejsca na opinie, a fakty.

merdevsky

Nie rozumiem agresji jaka przez Ciebie przemawia, sądzę, że to nie jest miejsce dla Ciebie, jeżeli masz zamiar tak postępować

justa_follower

A ja głupoty, jaka przez ciebie; zero tu agresji, po prostu użyłem właściwego słowa, by cię określić.

merdevsky

po co się od razu kłócić i obrażać :)) Goran ma urodę bałkańską :))
pozdrawiam

justysia_icetea

właśnie, a ta jest mieszanką słowiańsko-turecko-grecko-dacko-tracko-iliryjską ;)

użytkownik usunięty
merdevsky

Widać , że nie słyszałeś o południowych Słowianach ,bo Chorwaci to Słowianie południowi :P Oprócz typu urody Słowianina północnego ,o ktorym napisaleś ,istnieje też typ urody Słowianina południowego ,więc ignorantem to tu jesteś ty :P

He he, nie. Południowi Słowianie w niczym nie są podobni do północnych. Stąd mówiłem o urodzie po prostu bałkańskiej. Skrót myślowy.

Słowianie południowi to mieszanka słowiańsko-turecko-grecko-dacko-tracko-iliryjska plus inne domieszki ;)

boo2

nie ma na "filmowym rynku" piękniejszego faceta. nikt mu nie dorównuje

boo2

No.... :) I właściwie trudno coś więcej o nim powiedzieć. Ale to jedno jest pewne. :)

użytkownik usunięty
boo2

I co z tego,że przystojny ? Poza tym nie ślińcie się tak ,bo i tak nie spojrzałby na was, pasztety:P I napewno wie,jaką opinię mają w świecie Polki buhahaha

ale jesteś żałosny Polaczku Cebulaczku :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones