Gorden Kaye

Gorden Fitzgerald Kaye

9,2
1 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gorden Kaye

Gorden Kaye GEJEM :-| | | |

użytkownik usunięty

Właśnie wyczytałem że Gorden jest homoseksułalistą ja nie mogę aż dziwne boski Reene gejem

To prawdziwa ironia, że Rene odpierając zaloty porucznika Grubera, sam w rzeczywistości był gejem...

Shape

gej to chudy miesniak w kolowrowym ubranku a nie 60 letni poczciwy grubasek. do czego ten swait zmierza ?

Zandarm

A każda blondynka to idiotka. Rozumujmy dalej stereotypami. ;]

Shape

Tak, kazda blondynka to idiotka..............

użytkownik usunięty
Zandarm

Dziękuję

Shape

właśnie o tym pisał w swojej autobiografii, cały serial odbierał zaloty faceta mimo, że jest gejem ;-)

Ja pierdole i co z tego, ze jest gejem :|
Chyba masz jakies ukryte kompleksy,

CzarnaKrwinka

Otóż nie mam, choćby dlatego, że założyłem owy wątek. Zazwyczaj temat homoseksualizmu jest tematem tabu i gdy tylko ktoś go podniesie, to już musi mieć ukryte intencje. Sama przyznaj, że coś w tym jest. :)

A ja myślę, że prowadzenie dyskusji na temat orientacji seksualnej Gordena Kaye'a jest bezcelowe i bezsensowne. Rozmawiamy na forum, które dotyczy filmów i aktorów, a nie ich prywatnego życia. Więc oceniajmy ich pracę aktorską. Ja tego aktora bardzo lubię, zwłaszcza za postac rene w serialu Allo Allo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Johnson_3

aktor jednej roli

nic szczególnego, ale ALLO ALLO był fajnym serialem

użytkownik usunięty
trzyczwarte

orientacja seksualna nie ma nic do tego jaka sie jest osoba. mozliwe ze byl wspanialym czlowiekiem. zreszta ten temat jest strasznie glupi, co to wogle kogo obchodzi? i po co to?

trzyczwarte

Ja również dałem mu 10/10. Co z tego, że jest aktorem "jednej" roli skoro był w niej genialny? Wolę takiego aktora niż który gra w różnych kreacjach i w żadnej się nie popisał. A to, że jest gejem to można było w sumie poznać po jego gestykulacjach i sposobie bycia (ale kto by przypuszczał). Podejrzewam, że gdyby nie jego orientacja seksualna mógłby zagrać znacznie gorzej i nie byłby to już ten sam Rene:-)

Też mnie to bardzo zaskoczyło. Tak wiarygodnie grał zniesmaczenie, niechęć i załamanie gdy Gruber się do niego zalecał, że nigdy bym go o to nie podejrzewała. Był fenomenalny w roli Rene. Fantastyczny aktor. Najlepszy Rene jakiego można by było sobie wyobrazić.

On gejem?! nie możliwe
ahhh Rene ;)

To że, jest gejem, nie ujmuje ani jego osobie , ani grze aktorskiej, dalej jest jednym z moich ulubionych aktorów :)

Tak, jest gejem. Ale kochamy go RÓWNIEŻ za jego wspaniałą rolę w 'Allo, 'Allo".

Co wam do tego kto z kim sypia? Chcielibyście, żeby ktoś wam do łóżka zaglądał?

k3dzior

Ło, mój Boże, iluż to obrońców/czyń moralności się znalazło, myślałby kto? To już nic powiedzieć/napisać nie można bo zaraz sie larum podnosi "jak ktoś śmiał poruszyć temat jego orientacji...". Powiedzieć o was żałosne/ni to mało a temat taki sam dobry do dyskusji jak każdy inny!
Żeby jednak nie było tak zupełnie obok tematu: mimo iż (jak być może dla wielu) był aktorem jednej roli bardzo go w tej roli lubiłem i nawet teraz, oglądając - rzadko bo rzadko (bo i entuzjazm do tego serialu nie ten sam co naście lat temu), ale - którąś powtórkę serialu miło się go ogląda w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones