Grażyna Szapołowska

7,2
13 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Szapołowska

Wybuchła afera z udziałem Pani Szapołowskiej, która nie pojawiła się w Teatrze Narodowych na przedstawieniu "Tango", w którym miał brać udział. W tym czasie była w jury programu TV "Bitwa na głosy" nagrywanego w dwójcemimo, że miała podpisaną umowę na udział w spektaklu...hehe to się nazywa olanie sprawy. Bilety były już sprzedane na przedstawienie, widzowie przyszli a Pani Szapołowska wolała za odpowiednią gażę uczestniczyć w jury kolejnego durnego programiku TV za odpowiednie oczywiście honorarium...I co wy na to? Taką mamy oto elitę kulturalną. Jan Englert dobrze zrobił. Rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym.

traveler

Nie wiem czy można bardziej dosadnie powiedzieć widzom, którzy przychodzą na spektakl "Spier***cie! Ja jadę się lansować w jakimś debilnym reality show i g***wno mnie obchodzi, że kupiliście bilety". Nie życzę kobiecie źle, ale po czymś takim to ja bym jej pracy już nie dał w żadnym teatrze. Myślę, że nie chodziło nawet o pieniądze tylko o tę nieszczęsną, plebejską popularność jaką choć na chwile daje telewizja... Artystka... smutne.

GeBreezer

Zgadzam się.

traveler

Niby tam u przedziła go o konflikcie terminów półtora miesiąca naprzód...ale chyba zapomniała wziąć urlop na żadanie...o ile pamiętam nazywają to kacowe :D czy cuś :DD Poza tym elegancka pani ma pewnie wydatki...P

traveler

Ja napisałabym pare słów na temat twojej wypowiedzi, ale nie wiemy co dokładnie zaszło w Narodowym więc nie możemy komentować ani debatować na ten temat.

Ja osobiście lubie Panią Grażynę i Pana Jana więc się nie wypowiadam.
A co do ''Bitwy. . .'' To p.Grażyna wykazała się wielką klasą oddając swoją gażę. Nie wiemy czy było to zamierzone czy chciała udowodnić coś p.Englertowi lub także że nie potrzebuje pieniędzy.

traveler

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha (przereklamowana)!

traveler

http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/szapolowska-w-sadzie-z-englertem,172 8528,38

traveler

Skoro Pan Englert był uprzedzony o sytuacji dużo wcześniej, a przecież nie mogłoby inaczej, ponieważ takie kontrakty jaki podpisała p. Grażyna z TVP są załatwiane bardzo dużo wcześniej, tak samo jak repertuar Teatru Narodowego jest ustalany nawet na rok do przodu, to uważam że ktoś sobie znalazł świetny sposób na zgnojenie aktorki i udało się jak wiać po waszych wypowiedziach. To jest kobieta żyjąca z showbiznesu, z jakiej racji ma być uwiązana tylko do Teatru? weźcie się puknijcie w łeb. Oczywiście, że dostała wysoką gażę i co z tego? boli to kogoś? nota bene, całą oddała na cele charytatywne. Na logikę biorąc, Szapołowska nikogo z dnia na dzień z ręką w nocniku nie zostawiła, bo nawet nie miałaby takiej możliwości, Oni musieli wiedzieć wcześnie że tego dnia ma program. Cała sytuacja to pretekst i nic więcej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones