Grace Caroline Currey

Grace Caroline Fulton

7,0
3 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grace Caroline Currey
MocnyVito

Co miał na celu twoj post? Fapanie do niej? xd

Barricade18

mówie jakjest xD

MocnyVito

Niesamowity ma ten biust :D i nie duży tylko wielki, ogromny :D

przemofan

Wstyd mi za was. Nie faceci za zakompleksione chlopczyki z piwnicy

opticaly

Hahaha... No właśnie faceci. Co w tym dziwnego że podoba nam się dziewczyna? I co w tym dziwnego, że podoba nam się piękny, duży biust?

przemofan

Fapiesz do aktorki ktora twojego komentarza nigdy nie przeczyta, jakiegos przychlasta z piwnicy o ktorego istnieniu nawet nie ma pojecia.
Podobaja ci sie biusty wpisz w google duzy biust wydrukuj 300 zdjecia fotek zwisów, powies w ramce nad łozkiem onanisto. Wstyd mi za takich nawet nie mezczyzn, tylko jakis kmiotow wypruwajacych swoje fantazje na filmwebie. Dno i wororosty.

opticaly

Haha śmieszny i żałosny jesteś skoro to że podoba się aktorka sprowadzasz do jednego. Ale każdy sądzi według siebie

przemofan

To ty jestes zalosny plebsie. Jedyne co widzisz w kobiecie to dwa balony, czyli cycki materia wypelniona tluszczem. Zamiast skomentowac jak gra aktorka to wszedl by napisac o balonach. Niczym szczyl, napalony 13 latek bo dorosly mezczyzna nie moze byc taki glupi.

opticaly

Jesteś prostacki, głupi i żałosny, więc szkoda mojego czasu na dyskusję z Tobą. Żegnam tłumoku

przemofan

Papa marny onanisto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones