Greg KinnearI

Gregory B. Kinnear

7,6
11 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Greg Kinnear

wstydźcie się, nie wpisać żadnej notki o nim, jest świetny! Kazda rola jest genialna :) a szczególnie podobał mi sie w.. dobra, za trudny wybór :) w wielu kreacjach mi się podobal i tyle :)

Donka

Świetny typ. Polecam jego role w Byliśmy Żołnierzami oraz Lepiej Być Nie Może.

Donka

o tak zgadzam się, naprawdę interesujący aktor, chodz nie oglądałam go w wielu filmach to uwielbiam go w 'lepiej być nie moze'.
pozdrawiam :)

Donka

Ja bardzo lubię tego aktora, jego gra jest bardzo dobra. Pierwszy film, w którym go widziałem to Serce nie sługa, już wtedy go polubiłem. Kolejne role przekonywały mnie jeszcze bardziej, że coś w nim jest. Byliśmy żołnierzami, Skazani na siebie, Kumple na zabój, Przyjaciele, a nawet Godsend... Wierzę, że Greg Kinnear kiedyś zdobędzie olbrzymią sławę, rozgłos oraz jakąś statuetkę (OSKAR)... ;D

krzysiek182

Też go lubię (w "Lepiej byc nie może" jest cudowny). Wiekszość jego filmów nie jest az tak znana by uczynić z niego gwiazde pierwszej wielkości, poza tym często partneruje bardziej znanym aktorom, którzy go przyćmiewają. A szkoda bo jest na prawde fajnym aktorem :) Szczerze mówiąc to nie spodziwam sie dla niego "olbrzymiej sławy, rozglosu i statuetek" ale to przecież nie ważne...:)

Mirabilisa

w większości filmów, jakie z nim widziałam, gra postaci drugoplanowe. i robi to tak fantastycznie, że go uwielbiam :) Mnie się najbardziej podobał w "Ghost town" i "Lepiej być nie może".

The_Carnival_Is_Over

"Lepiej byc nie moze", "Skazani na siebie", "Godsend", "Dotyk przeznaczenia", "Green Zone", "Sabrina", "Masz wiadomość", "Kumple na zabój", "Mała miss"... dalej wymieniac...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones