Gregg Araki

6,8
305 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gregg Araki

mam prośbę do Pana - proszę zaprzestać pisania scenariuszy. Usilnie nalegam! Jest Pan utalentowanym reżyserem, co dowiódł Pan w swoim ostatnim filmie "Mysterious Skin" (mimochodem, mój ulubiony). Nie mniej jednak, Pańskie scenariusze są słabe (przepraszam, że to mówię). Często psują cały obraz, przez jakże często niespójną akcję, grafomańskie wręcz dialogi obraz traci na jakości (vide "Stracone pokolenie"). Jako argument, przytoczę tutaj wspomniany obraz "Mysterious Skin" . Otóż jest to świetna historia, pięknie opowiedziana, i jak wszyscy wiemy, to adaptacja prozy, prozy pana Scotta Heima. I tu właśnie, chciałbym coś powiedzieć. Otóż zachęcam do adaptowania współczesnej prozy (a jest tego sporo do pokazania). Chyba wychodzi to Panu najlepiej. Zachęcam też do współpracy z innymi twórcami.
Na zakończenie chciałbym życzyć Panu powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych. Żegnam.

[Oddany fan]

nec

Tu Gregg.
Dzięki za słowa wsparcia i krytyki. Wiele dla mnie znaczą.

Przypalowiec

Jesteśmy zaszczyceni ;)

Przypalowiec

hahahaaa xD good one

Przypalowiec

hahahaha

Przypalowiec

Wygrałeś internet :)

To chyba mój ulubiony post na filmwebie :D

Przypalowiec

haha <3

nec

buahaha leze i kwicze

nec

Akurat Doom Generation to kult-film. I właśnie taki jak jest, jest doskonały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones