Grzegorz Damięcki

7,7
13 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Damięcki

Według mnie świetnie wypada w tej roli pomijając fakt wprowadzenia tej postaci do serialu i naiwność głównych bohaterów.

numizmat141

Zgadzam się:)

użytkownik usunięty
numizmat141

Nie da się nie zgodzić. Świetnie gra i na dodatek jest przystojny. Mogę się na niego gapić godzinami...

Ma coś w sobie nie?? Postać co najmniej kontrowersyjna ale jakże hipnotyzująca:D

użytkownik usunięty
NIKA002

Ma piękne oczy i ten głos... W końcu jakiś przystojny facet w tym serialu. Całe szczęście, że gra czarny charakter, już mi się znudzili ci odważni, prawi i sprawiedliwi wojacy. Panie Grzegorzu, jeśli wchodzi Pan czasem na swój profil na filmwebie, niech Pan wie, że jest Pan ciachem.

No już dawno nie było tak intrygującej czarnej postaci... a ten jego rosyjski akcent mnie rozbraja!!!

Nie wiem czy tylko ja mam owe wrażenie że mundur mu dodał porządności, niż jak był w tych łachach bociana. nie do poznania

Azot94

To też ale myślę że swoje zrobiła też ta jego zawadiacka pewność siebie:D

użytkownik usunięty
Azot94

Chyba męskości! Ah ci faceci w mundurach... Też uwielbiam tą jego pewność siebie. Właściwie to raczej przekonanie, że jest panem świata.

dobre stwierdzenie:D

NIKA002

jego postać ratuje ten serial

użytkownik usunięty
Reznik

Zgadzam się. Zdecydowanie najlepsza postać, która pojawiła się w 5 sezonie, a jeśli chodzi o całość serialu, to dla mnie zajmuje pierwsze miejsce razem z Rainerem.

DOKŁADNIE,RAZEM Z RAINEREM PLUS WASILEWSKI

Reznik

zgadzam się :) chociaż ja tam wszystkich lubię w tym serialu :P
ale Zwonariew jest świetny, i tak - rosyjski akcent jest rozbrajający!

petra93

Oj tak. tak:) Przyznam, że 4 sezon przegapiłam bo był mdły, ale w 5 Zwonariew i Wasilewski - no cóż CZAD!!! Mając w pamięci finały sezonów myśl o możliwym pożegnaniu z Panem Grzegorzem jest dość dołująca...PLISSSSS niech Zwonariew przetrwa ... Zdecydowanie ratuje serial...

kasicam20

Dokładnie, rywalizacja Zwonariewa i Wasilewskiego doprawiła ten serial na ostro. Nie wiem, może to śmieszne, ale straszliwie podobał mi się sposób, w jaki Pan Grzegorz budował swoją postać, dał Zwonariewowi taki zwierzęcy magnetyzm. Powinien budzić strach swoją bezwzględnością a nie można było od niego oderwać oczu. Dla mnie najciekawsza postać ostatniego sezonu.

Inez_2

moim zdaniem jeszcze bardzo dobrą postacią w piątym sezonie była Cielecka jako Lewińska. świetnie zagrana rola. najlepiej jako nowe postacie w tej serii według mnie wypadł właśnie Damięcki i Cielecka

Azot94

Te chłopska bluzę ze świecidełkami nazywasz mundurem? :P

Ruska armia - chłopskie bluzy i karabiny na sznurkach. Wstyd, że takie coś wygrało wojnę swoją liczebnością.

Aktor nieźle zagrał nkwdowską kanalię, ogólnie serial mimo wielu błędów pokazuje dobrze, że data zakończenia wojny w 1945, to bardzo umowny termin, dla wielu ludzi wojna trwała jeszcze latami. Niektórzy twierdzą, że zakończyło ją na dobre rozpadnięcie sie ZSRR.

Arg

Zgadzam się, te ruskie szmaty były obrzydliwe. Mundurem się tego nazwać nie dało.
A Zwonariew dobrze,że tak skończył... menda, szuja, kanalia. A o urodzie tego pana nie będę dyskutować, bo jakoś mi nei przypadł do gustu.

Arg

Tak wszystko ok tylko, że on nie był w NKWD. Tylko w wywiadzie wojskowym- GRU. Jeżeli ktoś chce o tym poczytać to proponuję tytuły Wiktora Suworowa, byłego szpiega GRU.

G_D_L

A nie przypadkiem w Smiersz'u?

Azot94


Poprzez analogie- NKWD szkoli UB, czyli służby bezpieczeństwa wewnątrz kraju, GRU to Wywiad Wojskowy. Oddzielone od siebie i rywalizujące, dzięki temu Stalin miał haki- jednych na drugich. Sytuacja ta była mu bardzo na rękę w prowadzeniu swoich gierek.

G_D_L

Proszę wpisać na wiki- Zarząd II Sztabu Generalnego Wojska Polskiego- tam będzie o Doradcach Radzieckich.

numizmat141

no właśnie, nieco plastikowy robi się serial. Zwonariew - pierwsza klasa! gra świetnie, choć dla mnie zbyt cudownie przystojny nie jest. Widzę, że we filmach za bardzo nie gra? ktoś wie może czy w teatrze gra albo coś? super talent! :)

anka420

Gra w teatrze Ateneum: http://www.teatrateneum.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones