Grzegorz Kwiecień

7,4
3 568 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Kwiecień

on jest moim kolega i jestem z niego dumny :) mozna go zoabczyc w "Katyniu" i jednym odcinku "Niani". to jest wschodzaca gwiazda polskiego kina i kiedys bedziemy go widzieli w wielu filmach. Grzesiu jeszcze raz gratulacje.

Gobblin

zgadzam się, to rzeczywiście jest wschodząca gwiazda, warto śledzić karierę tego faceta, niedługo będzie o nim głośno.

Gobblin

Miałam okazję widzieć ostatnio tego Pana w jego spektkalu dyplomowym "Piosenka jest dobra na wszystko, czyli nieobecni mają rację" i jestem pod dużym wrażeniem. Aktorsko świetny, chyba najlepszy z całej obsady. Wokalnie też całkiem w porządku. Bardzo ładna, ciepła barwa głosu. Niewiele ustępował wokalnie Marcinowi Mrozińskiemu. Trzymam kciuki za dalszy rozwó kariery i mam nadzieję, że będzie głośno o tym Panu.

Gobblin

Ja kojarzę go tylko z filmu "Enen" i mimo, że nie była to jakaś wielka rola, zagrał świetnie. Jest bardzo naturalny, widać, że kamera go lubi. Ogólnie fajnie się go ogląda, także gratuluję zdolnego kolegi :P

miss_obscene

ja widziałem go w balu przebierańców i bardzo jestem ciekaw jego dalszej kariery

andre7

Oprócz "Balu przebierańców" również widziałem go w innej etiudzie Krzysztofa Szota "Między nami". Wydawać by się mogło, że po dobrej drugoplanowej roli u Feliksa Falka znajdzie się dla niego miejsce w polskim kinie, ale po tym jak zagrał w "Maratonie tańca" nie wystąpił już później w żadnym innym filmie, a szkoda. Ostatnio widziałem go w jednym odcinku "Głębokiej wody" gdzie zagrał lekarza, zresztą bardzo dobra rola.

Gobblin

A kogo on gra w "Katyniu"? Zapewne jego rola to epizod, ale w którym momencie się pojawia?

Gobblin

Ja go znam tylko z dubbingu i muszę powiedzieć, kolejny świetny głosik. Jego głos kojarzy mi się najbardziej z głównym bohaterem kreskówki "Turbo Dudley - psi agent".

Gobblin

Jestem zauroczona jego głosem. Byłoby świetnie gdyby udało mu się wybić w jakimś filmie.

Gobblin

Tak Twój kolega na pewno... :) ale masz chłopie bujną wyobraźnię ;)

Gobblin

Tak Twój kolega na pewno... ale masz chłopie bujną wyobraźnię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones