Grzegorz Lipiec

8,6
66 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Lipiec

Gościa nie zna prawie nikt i jest tak wysoko?Kochane rankingi filmwebu....

Destr0

Ja go znam :-)

szczepan600

Nie no nie chce na siłę wzywać do dajce mu 1/10 bo coś.Mało osób go zna więc czemu jest tak wysoko?

Destr0

Myślę że to jakiś błąd rankingu. Ale na marginesie to koleś jest chyba najlepszym reżyserem Polskiej sceny OFF-owej. Na youtube znajdziesz jego filmy jak "Dzień w którym umrę" i "że życie ma sens" zobacz bo warto. Robi filmy na wysokim poziomie.

szczepan600

na tym poniekąd polega kino offowe... Niewtajemniczeni nie kojarzą człowieka, ale to nie znaczy, że ma być super nisko.

Destr0

jest tak wysoko bo robi dobre filmy do c.h.u.j.a normalne, że ty go nie znasz to nie znaczy, że nikt go nie zna...

800dpi

"Do chuja" to jakiś nowy rodzaj argumentu? ;)

Destr0

to jest tak zwany argument obligatoryjny xD

800dpi

:P facet zrobił świetny film "Dzień, w którym umrę"

pixi222

nie znasz go, chcesz mu wystawić 1/10, a widziałeś chociaz dwa filmy tego reżysera ? czy raczej tak dla zasady bo nie wiesz kim jest nie znasz filmow i z gory zakladasz ze są slabe ? widze, że obejzales kochaj i tancz( wg Ciebie 2/10), tym bardziej musisz uzupełnić swoja liste filmow obejzanych, jezeli tego nie zrobiles o ze zycie ma sens, dzien w ktorym umre i 8 w poziomie, polecam rowniez wczesniejsze produkcje tylko widac ze sa na gorszym poziomie 0,5l i ruchomy cel, dzien w ktorym umre to rewelacja kina niezaleznego

ormirafi

ej patrz komu odpisujesz :P

pixi222

sorry mialo byc Destr0

pixi222

:P)

ormirafi

spoko :)
A widziałeś "Dzień, w którym umrę" ?

pixi222

oczywiście jak dla mnie lepszy, 8 w poziomie także, echosystem też, terminator i james bond też oraz inny film Bilińskiego Zły z rolą Tomasza Burka. Polecam

ormirafi

ja na razie widziałam tylko ten ;) może jak trafie w internecie na inne to obejrzę...

pixi222

Na youtube Zły jest w 3 odcinkach Echosystem tez chyba z reszta może byc ciezko

użytkownik usunięty
pixi222

Słaby, a widziałeś "Czwartek" Skipa Woodsa ? o niebo lepszy od tych przeciętnych produkcyjek tego jak mu tam...Grzesia Lipca którego nikt nie zna i pozostanie niszowym przeciętnym reżyserem.

Mnie ten film urzekł :P
PS
Nie podobają ci się jego filmu O.K., ale nie wyrokuj mi tu, jakbyś była wyrocznią :P

użytkownik usunięty
800dpi

Darren Aronofsky, Ridley Scott, Wojciech Has,Quentin Tarantin czy David Fincher TO SĄ REŻYSERZY !!!!! a nie jakiś pioneczek który zrobił kilka niskobudżetowych niezłych (6/10) filmów.

możemy takim rozumowaniem iść dalej, równie dobrze mogę powiedzieć, że Kubrick, Bergman, Polański, Scorsese czy Fellini cyt. "TO SĄ REŻYSERZY !!!!! , Lipiec to Polski twórca kina niszowego i w takich kategoriach jest tu oceniany a jak ktoś jest bez urazy -idiotą to porównuje go do reżyserów którzy swoimi filmami budowali historię kina...to tak samo jak wystawić do waliki bokserskiej amatora wagi średniej z mistrzem wagi ciężkiej...

Oni tez tak zaczynali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones