Grzegorz MałeckiI

7,5
10 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Małecki

ON JEST WSPANIAŁY! jak on to robi że przykuwa moją uwagagę zawsze najbardziej intyrygowała mnie ta postać jest połączeniem niewinności i nie przewiddywalnego.

Iwona666S

Jak on to robi? Chyba natura już go tak obdarzyła, że ma wzrok głęboki jak ocean. Ma niesamowity wzrok. Nawet nie oczy, ale sposób patrzenia na wszystko- zniewalający. On wręcz hipnotyzuje.

Iwona666S

Oj tak, on jest boski! Bardzo go lubię, szczególnie w M jak Miłość - tylko czekam na scenę z nim. <3

Marcia_6

Mam dokładnie to samo wrażenie! A juz myślałam że cos ze mną nie tak :P
Po prostu tonę w tych jego cudownych oczach!

moon_shadow

Przyznam szczerze, że znam go tylko z M jak miłość ale uwielbiam :D
strasznie mi sie tam podoba. Ma coś w sobie, taki spokój. No nie wiem, wiadomo że życie to nie erial ale tak jakoś widać, że jest dobrym człowiekiem :) no i bardzo przystojny do tego :p
i jak oglądam M jak miłość jak Marta z tym Andrzejem, którego baaardzo nie lubię i w ogóle Szymkowi do piet nie dorasta i Szymek taki smutny chodzi jak ona romansuje z tamtym to mnie aż skręca normalnie! No i wtedy myślę sobie zostaw Martę przyjedź do mnie ;p
hehe
pozdrowienia dla fanek pana Grzegorza ;)

Iwona666S

Zgadzam się z tym,co piszecie...Cała prawda o nim.Ten aktor ma w sobie coś wyjątkowego,posiada swoisty magnetyzm,inaczej tego nazwać nie potrafię ;P Myślę,że to określa się mianem urok osobisty ;DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones