Grzegorz MałeckiI

7,5
10 444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Małecki

Co prawda w telewizji nie jest zbytnio zauważalna, ale w teatrze zachwyca! Widziałam jakiś czas temu "Dziady" w Teatrze Narodowym w Warszawie, pan Małecki gra tam rolę Gustawa/Konrada i jest genialny. Mimo że sam spektakl jakiś fantastyczny nie jest to chętnie poszłabym jeszcze raz posłuchać jak pan Grzegorz mówi. Piękno.

wglozak

W teatrze jest olśniewający, w Ślubach Panieńskich (też w TN) podbił moje serce. Polecam :)

wglozak

A dla mnie "Dziady" są jednym z najlepszych spektakli jakie widziałem w Teatrze Narodowym. Zgadzam się co do zdania o Grzegorzu. Jest naprawdę obłędny. Polecam " Ślub", gdzie wciela się w rolę pjaczka. W grudniu " Mizantrop" w reżyserii Englerta, oczywiście z Małeckim :)

MaksSpisak

Byłem na Mizantropie i tam również pokazuje na co go stać, świetna rola.

vergil88

Zgadzam się :)

wglozak

To kiedy idziemy na Dziady ?!

MaksSpisak

Byłam już dwa razy, nie wiem czy zasada "do trzech razy sztuka" w tym przypadku zadziała:).

wglozak

Rozumiem. Ale to nie zmienia faktu, że Grzegorz Małecki jest niesamowity w teatrze :)

MaksSpisak

Oczywiście, tego nie śmiem podważać:).

wglozak

Polecam Fredrę w TN w reżyserii J.E

MaksSpisak

O, tego nie widziałam! Ale ogólnie kilka lat temu bardzo spodobała mi się dyplomowa "Fredra" w AT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones