Grzegorz Markowski

Grzegorz Bogusław Markowski

7,1
46 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Markowski

lubię perfect, markowski żwietnie śpiewa.

menshikov

Można się ze mną zgadzać, lub nie, ale Grzegorz Markowski to najlepszy polski wokalista rockowy, o [Ś !] wietnym vocalu (córka Patrycja zresztą też ma głos nie do pogardzenia, co odziedziczyła po ojcu, ale wolę jednak męski power). Ja osobiście lepszego nie znam - no, chyba, że ktoś takiego znajdzie to proszę bardzo - słucham ? .... :D {'A kiedy słyszę twój głos, pora na ziemie już zejść...') :-D :-D

cOOba

Najlepszy polski wokalista rockowy to Niemen, zna ktoś lepszy głos polskiego rocka, chyba nie...

1. Czesław Niemen - Niemen
2. Marek Piekarczyk - TSA
3. Roman Kostrzewski - KAT

Ps. Gdyby Rysiek Riedel - śpiewał rok to byłby na drugiej pozycji zaraz za Niemenem

Pozdrawiam

_mosquito_

Ja zgodzę się odnośnie Niemena a także Riedla. Markowskiego też cenię. Piekarczyk z kolei także może być.

_mosquito_

Czesław Niemen wtedy, gdy został wybrany najlepszym Polskim wokalistą XX wieku podziękował za wyróżnienie, ale przyznał jednocześnie, że abdykuje na rzecz nieżyjącego już wówczas Ryśka Riedla. Więc skoro sam Mistrz Niemen to przyznał, dla mnie Rysiek Riedel jest na 1 miejscu.

P.S. Co zresztą ciekawe, na pytanie do Grzegorza Markowskiego z którymi Polskimi wokalistami chciałby kiedyś jeszcze wspólnie zaśpiewać, wymienił właśnie Riedla i Niemena, przyznając, że to już niestety niemożliwe.

menshikov

Ależ się zgadzam, przynajmniej jeden z najlepszych- obok Janusza Panasewicza:):>.

menshikov

Też lubię Perfeckt teraz słucham Wszystko ma swój czas " .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones