Grzegorz PawlakI

8,1
8 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Pawlak

Osobiście dla mnie mistrzostwem świata jest jako lektor cyklu o Jakubie Wędrowyczu, A.Pilipiuka. Nie wyobrażam sobie by można było zrobić to lepiej..

lordandmaster

TAK, TAK, TAK!!! Rola (celowo użyłem tego słowa) Wędrowycza jest the best! :)

lordandmaster

super czyta tą ksiażke

lordandmaster

od dłuższego czasu słucham audiobooków, ostatnio trafiłam na przygody Wędrowycza, Bardzo dobre wykonanie, naprawdę świetnie się słuchało, choć na koniec zaskoczenie miałam ogromne. Moje zdziwienie wzbudziło zdanie "czytał Grzegorz Pawlak". Ja pierdzielę, myślałam ze tam kilka osób pracowało, a tymczasem jedna osoba wszystko sama "obskoczyła"!
Szczęka mi opadła prawie do kostek z wrażenia...
To co ten pan wyprawia ze swoim głosem jest niesamowite, genialne wprost, prawdziwy MAJSTERSZTYK

Mala_29

Jak najbardziej się zgadzam. Ten pan za pomocą głosu znakomicie ukazuje wszystkie postacie.

lordandmaster

Jakby dodać jeszcze efekty dźwiękowe to wyjdzie z tego audiobooka słuchowisko (10/10 za "Kroniki...")

lordandmaster

Mam swoją toplistę lektorów audiobooków, ale on jest poza klasyfikacją. Gdy słucham go czytającego opowiadanie z serii o Jakubie Wędrowyczu, czuję się, jakbym był w świecie przedstawionym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones