Grzegorz PawlakI

8,1
8 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Pawlak

Dowiedziałem się o nim dopiero za sprawą reklamy leku na ból gardła.A na prawdę ma talent do podkładania głosów.Kolejna osoba,z której powinniśmy być dumni,że jest Polakiem.

Rocky658

A ja muszę przyznać, że zarówno reklama, jak i sam aktor, strasznie mnie irytują! - ale dopiero tutaj, przypadkowo, dowiedziałam się, że to Tygrysek, Skipper i inne fantastyczne postaci w jednej Osobie i od razu przychylniej spojrzę kolejny raz na tę reklamę! A już na pewno - wsłucham się :)

MagareK

Ja również długo się zmuszałem, żeby sprawdzić czy aby ten pan od reklamy nie jest przypadkiem Skiperem. No i właśnie sprawdziłem:) Mimo, że ta reklama doprowadzała mnie do białej gorączki, to i tak podziwiam głos pana Pawlaka w tej roli. Szkoda że musiałem skonfrontować ten głos z tą beznadziejną reklamą:(

Rocky658

miałam dokładnie tak samo, mimo że unikam reklam jak mogę, ta przypadkowo wpadła mi w oko.
PO kilku obejrzeniach zapadła w pamięć, wiadomo dlaczego ;)
Okazuje się, ze choć twarzy tego pana wcale nie kojarzyłam, to bardzo często jednak stykałam się z jego twórczością, Niesamowicie utalentowany człowiek

Mala_29

Popieram zdanie, naprawdę wspaniały człowiek i doskonały filmowy oraz dubbingowy aktor. Prócz tego również umie doskonale na doczekaniu zmieniać głos. Każda postać, której podstawia głos, staje się dzięki niemu realistyczna. Uwielbiam pana Grzegorza i jego głos :)

kronikarz56

Głos tego człowieka jest faktycznie niesamowity...
Jakiś czas temu słuchałam książki Pilipiuka o przygodach Jakuba Wędrowycza.
I wstyd się przyznać, ale dopiero tak w połowie skapnęłam się , ze wszystko czyta Grzegorz Pawlak, a nie grupa lektorów.
Szacunek wielki dla tego pana, naprawdę.
Polecam audio-książki w jego wykonaniu, TO PRAWDZIWA POEZJA DLA UCHA SŁUCHACZA ;)

Mala_29

No cóż, tego nie znam, ale jednak to musi być naprawdę piękne, jak on tak doskonale wszystko czyta i umie zmieniać głos. Wiesz, jednak mam na płycie DVD serial "W krainie Niekończącej Się Opowieści", gdzie pan Grzegorz Pawlak jest lektorem i muszę powiedzieć, że przyjemnie jest słyszeć jego głos w tym filmie. Sprawdza się jako lektor, przynajmniej ja tak uważam :)

kronikarz56

hmmm,,, sprawdza się jako lektor? Ja bym powiedziała, że w tym co robi, jest po prostu genialny.
I używam tego słowa z pełną świadomością jego wagi :)

Mala_29

Zgadzam się. Ten pan jest po prostu artystą w swoim fachu. A co do fachu lektora Grzegorza Pawlaka to można usłyszeć jego głos choćby na Polsacie, kiedy czyta zwiastuny filmów i niektóre reklamy. To zdecydowanie jego głos zapowiada następny film, jaki zaraz nastąpi oraz w zwiastunach tych filmów jest lektorem :)

Rocky658

Wiesz to jest w pewnym sensie urok aktorów dunbingowych, ze wszyscy kochamy ich przeróżne głosy a miniemy na ulicy i nie bedziemy wiedzieć że takiego geniusza mijamy :-) tak jak i Boberek, głupawy,niepozorny policjant z Rodziny Zastępczej a tu o,świetny dubbinger :-)

Rocky658

Polacy to akurat mają od groma powodów do dumy z Polski, ale fakt, że Pan Pawlak jest świetnym dubbingowcem. Czy on taki nieznany? Generalnie dubbingowcy tak mają, że ich głosy są bardziej znane od ich twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones