Grzegorz PawlakI

8,1
8 614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Pawlak

Kocham ten głos, a najbardziej gdy oglądam pingwiny z madagaskaru, normalnie nie można przestac sluchać ;)) ;* ;*
Jako Skipper jest GENIALNY ! ;D

Candance

Zgadzam się - jako nasz kochany pingwin-dowódca jest extra! Jest władczy ,kiedy trzeba,czuły-kiedy Skipper powinien być czuły ,radość ,smutek ,władczość ,pewność siebie-genialnie oddane uczucia! A ja zakochałam się w kwestii ,Tak jak kiedyś w Danii'' z odcinka ,,Zemsta jest słodka''. Idealny głos,nie wyobrażam sobie kogoś lepszego na jego miejsce!

marina1318

Dokładnie, Oskara za głos Skippera!

frodka

Popieram, nie wyobrażam sobie innego Skippera. Jest zajebisty.

Candance

Piona!

Candance

hehe jak mówi to tylko głosu słuchałam a treści jego wypowiedzi już nie.
Strasznie fajny ma ten głos.

Candance

Najbardziej męski pingwin na świecie!

Candance

uwielbiam jego głos, ale w roli Skippera jest niesamowity, nikt w Polsce lepiej nie pasuje do pinwiniego komandosa :) popieram, Oscara za Skippera!!!!!!!!!

Candance

śmiesznie jest słyszeć jego głos w South Parku np. przeklinającego głosem Skippera dyrektora szkoły :)

Candance

reklama

Candance

SUSZYMY ZĄBKI PANOWIE!!! ;P

Candance

Pan Pawlak jako Skipper jest GENIUSZEM!
BTW. "Biorę na siebie całą odpowiedzialnośc, powiedzmy 90%" xD

Candance

"Kowalski opcje" <3 Uwielbiam jego głos :D

Candance

W odcinku "Operacja: żądło", po tym, gdy pingwiny za drugim razem ugryzły szerszenie, Szeregowy, Rico i Skipper siedzieli na krach lodu. I Pawlak powiedział tak "to jakaś paranoja" - jak on wówczas cudownie to zaakcentował! Kocham jego dubbing, idealny głos dla dowódcy. Love <33

użytkownik usunięty
Candance

Ogólnie Pawlak ma niesamowity głos.

Candance

zgadzam się!!!!! niesamowity!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones