Guillaume Depardieu

Guillaume Jean Maxime Antoine Depardieu

6,4
187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guillaume Depardieu

szkoda, faceta, niezły aktor. dziwne, że XXI nie poradzili sobie z zapaleniem płuc.

natou

Zapalenie pluc to nadal powazna choroba nawet w XXI wieku... Moj dziadek tez na to zmarl niedawno... Niby nic, a jednak....

Kamiska000

Kurcze co ci młodzi tak teraz umieraja? I jeszcze na zapalenie płuc.Nawet nie wiedziałąm ,że Deparieu ma dzieci ;p A syn bardzo do niego podobny.

użytkownik usunięty
Kamiska000

Trzeba sie pilnować z takimi chorobami, szkoda że się mu nie udało przeżyć. Szczerze mówiąc widziałem jeden film z tym Ś.P Panem , szkoda młodego życia.

Smutne... Dobry aktor, co prawda z bogata przeszłością, ale i z jakim talentem. Niesamowity francuski aktor, szkoda... ;(

natou

Sam omal się nie przejechałem na tamten świat przez zapalenie płuc, a dokładniej przez powikłania - "przechodziłem" to zapalenie na lekach bez recepty, a 5 miesięcy później dopadł mnie ropień na płucu i skończyłem w szpitalu, kilka kroplówek dziennie. Nie polecam nikomu tej formy rozrywki.

natou

na zapalenie płuc to raczej nie zmarł lecz na powikłania i związane z tym inne choroby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones