Guillaume Depardieu

Guillaume Jean Maxime Antoine Depardieu

6,4
187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guillaume Depardieu

Tak młodo zmarł... Nie ogladalam jego filmow ale domyslam sie ze byl dobry jak jego ojciec...Dla jego ojca jest teraz naprawde ciezko.Szkoda mi Guillaume mogl by byc swietnym aktorem.

joza83

nie oglądałem z nim filmów, ale jak ktos umiera tak młodo to kroi sie serce ;(

szifolek

aż sie wzruszyłem x/

joza83

Tak, również jestem delikatnie zaskoczony. Depardieu widziałem w "Aptekarzu", spodobała mi się jego gra aktorska - a tu niespodzianka. Cóż, R.I.P.

Tomasz_P

umarł młodo, ale żył dość ..intensywnie

joza83

Na jakiej podstawie dajesz wniosek ze skoro był synem Gerarda to i aktorski mu dorównywał tym bardziej ze nigdy nie widziales go na ekranie? bez sensu...spójrz ze wielu jest świetnym aktorów jak Clint Eastwood a i jego wszystkie dzieci zaliczyły role w filmach a kto z nich jest porównywalny z ojcem?..nikt ..niestety rzadko geny aktorskie przechodzą na dzieci i często rodzice tacy sami swoje dzieci wpuszczaja swoje do świata filmu
Ps.nie twierdze ze Guillaume nie był dobrym aktorem stwierdzam tyko ze skoro samemu się nie widziało z nim zadnego filmu to nie można samemu przypuszczać ze był na miarę talentu jego ojca.choć podobno był niezłym aktorem ale z tego co mi wiadomo żaden krytyk francuski do ojca go nie porównał..pozdro xd

dj_carlos

Syn Eastwooda jest porównywany do ojca( ze względu na wygląd) ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones