Guillermo del Toro

Guillermo del Toro Gómez

7,2
5 667 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Guillermo del Toro

Patrząc na jego dotychczasową filmografię i osiągnięcia można powiedzieć, że nadaje się do tego jak nikt inny. Aktorski "Hellsing" w reżyserii del Toro byłby czymś nadzwyczajnym. Jeżeli miałaby kiedykolwiek powstać ekranizacja tej mangi, to on powinien się za nią zabrać. Kto z Was czytał mangę, lub oglądał anime i jest podobnego zdania?

użytkownik usunięty
kAwkA

Ja jestem podobnego zdania. Ale jednak mam nadzieję, że nie powstanie aktorski "Hellsing",

Tak, to mogłoby być naprawdę ciekawe.

kAwkA

Del Toro "zna cień" i nadawałby się nie tylko do Hellsinga, myślę że można by mu powierzyć realizację jakieś ogólnie mroczno-mistycznej anime. Chociaż żadnego kultowego nie chciałbym zobaczyć w wersji live. Ale Hellsing, czemu nie? Myślę, że z Kakurenbo mógłby sporo wycisnąć, wydaje mnie się że to jego półka. Albo Blood czy Vampire Hunter D

Droo

Z Kakurenbo jest ten problem, że w nim fabuły jak na lekarstwo, chociaż generalnie bardzo przyjemnie mi się oglądało. Vampire Hunter D wydaje mi się że ciężko byłoby zrobić dobry live-action, szczególnie mam na myśli ceny zakończenia wersji z 1985. A Blood+ powstał aktorski, i na tym zakończę komentarz co do tego filmu >.<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones