Guillermo del Toro

Guillermo del Toro Gómez

7,2
5 667 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Guillermo del Toro

No,właśnie dostaje świetne propozycje ,a to wszystko przez jego mroczny klimat i zdjęcia,stwarza niesamowitą atmosferę.Po dobrym "Kręgosłupie diabła","Labiryncie Fauna" i w miarę dobrym "Hellboyu",sam daje sobie szansę na wyreżyserowanie "Hobbita" i ostatniej części Pottera.Mam nadzieję ,że rozważą te propozycje ,bo zaczyna się coraz ciekawiej.

klapek0

Lubię klimat, który stwarza w swoich filmach. Widać, że bardzo się stara i wyrobił już swoją markę, rozpoznawalny styl.
Dzięki temu z niecierpliwością czekam na Hobbita w jego reżyserii. Wierzę, że będzie to doskonałe widowisko - prawdziwa uczta dla oka (i nie tylko).

Potter mnie nie kręci. Ale ostatnia część reżyserowana przez del Toro na pewno byłaby smakowitym kąskiem :)

A tak poza tematem... del Toro całkiem poważnie przypomina mi hobbita :P

klapek0

Guillermo ma ręke do fantastyki. Udowodnił to świetnym Labiryntem Fauna. Bardzo dobra decyzja o powierzeniu mu "Hobbita". Szkoda tylko że producenci Harry'ego Pottera nie myślą o dobru filmu (wtedy Del Toro wyreżyserowałby dwa ostatnie filmy o młodym czarodzieju).

VaDeR_ek

A jak najpierw i tak wolałbym cos od Lovercrafta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones