Guillermo del Toro

Guillermo del Toro Gómez

7,2
5 667 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Guillermo del Toro

Robi dobre filmy, ale niestety w mniejszym lub większym stopniu przemyca w nich swoje komunistyczne poglądy. Mam nadzieje, że w Hobbicie nie będzie scen gloryfikacji komunizmu.

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

też mam taką nadzieję - lubię Del Toro za jego styl w fantastyce, ale też nienawidzę za poglądy. Hmm, ciekawi mnie, jak zrobią Smauga.

ale o ile wiem Del Toro przy Hobbicie będzie współpracował tylko przy scenariuszu

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

ale scenariusz to praktycznie wszystko - akcja, kwestie... Zapewne po cichu przemyci jakieś komunistyczne lub przynajmniej antykatolickie poglądy.

pewnie tak :)

Pseudoautochton

a ja lubie i za filmy i za poglądy. w sumie jedynie w południowej ameryce można znaleźć prawdziwą lewice . w europie za lewice uchodzą liberałowie co jest wogółe paradoksem, i potem mamy takie wynalazki jak palikoty.

Anicet

a czym charakteryzuje się "prawdziwa lewica"?

Pseudoautochton

antyliberalizm

Anicet

Czyli komuna ci się marzy? jedź do Korei Północnej, wódz Kim Dzong zapewni ci antyliberalną opiekę. Ile masz lat?

Pseudoautochton

niech zgadne - przygłup od korwina mikke? korea płn to raczej miejsce dla ciebie, robią już tam specjalne strefy wolno rynkowe, a ustrojem panującym tam jest monarchia. miejsce stworzone dla korwinowskich kur*w.

Anicet

korwinowski - pudło, brakuje argumentów?
przygłup - nie bądź wobec siebie tak krytyczny, ale masz rację jesteś przygłupem,
zapoznaj się z terminem antyliberalizm bo widzę że szafujesz hasłami, których nie rozumiesz, wtedy możemy dopiero pogadać, na razie jesteś za cienki,
nie odpisałeś ile masz lat, daję ci nie więcej jak 20 bo w takim wieku uchodzi jeszcze wygłaszanie takich idiotyzmów

Pseudoautochton

A pozatym to żaden komunizm - ustrój ten nigdy nie zapanował na świecie. Marksistowska wizja komunizmu jest piękna, ale nierealna ( czego dowiodła historia ).

Anicet

Janusz Palikot jest socjalliberałem. Poczytaj sobie o tym nurcie i na pewno zrozumiesz, że JP to bardziej centrolewica ( jak sam się deklaruje).

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

nie wiem, czy Del Toro prywatnie jest komunistą, czy nie - właściwie w Labiryncie Fauna zrobił "dobrych komunistów" i "złych faszystów" aby lepiej się sprzedawało - poglądy nie muszą mieć nic do rzeczy

Pseudoautochton

Idź wygłaszać swoje polityczne przekonania na forach filmów o Guevarze. Tam znajdziesz równych sobie debili z którymi stoczysz wiele interesujących światopoglądowych dyskusji o wyższości jednego systemu nad drugim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones