Guillermo del Toro

Guillermo del Toro Gómez

7,2
5 667 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Guillermo del Toro

Dotychczas koeś ma na koncie tylko dobry Kręgosłup Diabła. Hellboye i Blade Zwei to raczej porażki, ale czego tu wymagać...

Graff_von_Janoloff

A ty pajacu nie masz nic więc o co ci chodzi

dona1503

Napewno del Toro odwdzięczy ci się za jego obronę, ale.... nie masz racji nazywając mnie pajacem, takie jest moje zdanie a ty masz małpie odchody na spodniach.

Graff_von_Janoloff

auror.pl donosi ze podobno zlozono mu propozycję nakrecenia jednego z dwoch ostatnich filmow harrego pottera, hmmm ciekawe, tym bardziej ze bardzo podobal mi się jego hellboy

TomBird

najlepszym jego filmem jest Labirynt Fauna.

tomili113

Wlasnie. Tylko Labirynt jest fajny. Reszta jego filmow to same kaszany. Blade 2 to jeden z najgorszych shitow jakie w zyciu widzialem.

fidelio

Mylisz się! Zobacz sobie jeszcze "Kręgosłup diabła"!!!

TomBird

thewmarris, del Toro nie złożono jeszcze takiej propozycji, ale on w jednym z wywiadów powiedział, że chciałby wyreżyserować "Deathly Hallows".

Scarlett_Angel

cieszyłbym sie bardzo gdyby on wyreżyserował 7 część. stałaby sie mroczniejsza i w ogóle. na razie to tylko Cuaron zrobił bardzo dobrego Pottera reszta to średniaki. a jakby dali del Toro wolną ręke to by powstał zarąbisty film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones