Gus Gallagher

7,3
19 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gus Gallagher

Nie dość, że ma irytujący głos to emocji tyle co w moich klapkach. Dobrze, że Andy Serkis też podkładał w Risenie, bo przez tego kolesia bym nie skończył tej gry...

użytkownik usunięty
moooras

Ja mam zdanie wprost przeciwne - bardzo podobał mi się sposób w jaki mówił: tak na luzie, z poczuciem humoru. Z przykrością muszę stwierdzić że o wiele lepiej niż bezimienny w werski polskiej Gothica - ale i tak mam do niego sentyment :) bo kojarzy mi się z wieloma godzinami spędzonymi przy ulubionej grze :)

Wg mnie Bezio akurat miał więcej poczucia humoru jeśli chodzi o sposób wymowy textów. Samo "Ej, ty" lepiej brzmi niż jakikolwiek text kolesia z Risena. Nie wspominając o textach w stylu "twój ojciec zabawiał się z owcami". W Risenie to tylko troche takie ironiczne było jak tamtejszy Bezio wybrał sie z Patty na spacer, tłukli potwory i se przy tym gadali jakby nic sie nie stało

moooras

Szkoda, że pierwszy Risen nie miał polskiego dubbingu. Znowu ten angielski nie był taki zły, ale monotonny. Zresztą cała gra ma taki nieśpieszny, senny klimat i może to zaleta. Głos Gallaghera pasuje do postaci, ale jest bezpłciowy i obojętny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones