Gustavo Santaolalla

Gustavo Alfredo Santaolalla

8,3
1 603 oceny muzyki
powrót do forum osoby Gustavo Santaolalla

bardzo klimatyczna muzyka.. idealnie wpasowana..i gra jest po prostu genialna

viva_viva

Dokładnie.Mimo,że tylko oglądałem gameplay,to teraz gdy słucham soundtracka mam wręcz łzy w oczach.Naprawdę pełen emocji,idealnie wpasowany w grę.Jako jedyna ta gra ma u mnie ocenę 10/10.W życiu nie widziałem lepszej gry.Kiedyś myślałem,że GTA to jedna z najlepszy gier,cieszę się,że mam ten etap już za sobą. Pozdrawiam !

Bartold89_fw

GTA jest świetną grą, kultową wręcz ale The last of us to inna kategoria.. inaczej patrzę na tę grę, pod innym kątem. Również moim zdaniem The last of us jest to najlepsza gra ze względu na fabułę i muzykę. Gram w nią non stop i i się nigdy nie nudzi :P lecz gram z oryginalnym angielskim voice actingiem bo jest o niebo lepszy ale polski dubbing też w sumie daje rade. Fenomenalny Troy Baker jako Joel ... po prostu profesjonalne arcydzieło :)

Bartold89_fw

Jak najbardziej zgadzam się...jeżeli gra mnie wciągnęła a do tego wzruszyła i sprawiła, że miałam łzy w oczach i to nie jako jedyna, to świadczy o jej wysokim poziomie...cała historia choć fantastyczna to jednak tak bardzo realistyczna- strata, śmierć, trudno wybory...kreacja postaci genialna...nic dodać, nic ująć...wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, twórcy odwalili kawał dobrej roboty

viva_viva

Gustavo odwalił kawał dobrej roboty, tworząc soundtrack do tlou. Tym większa gorycz dla mnie, że to nie Tlou dostał nagrodę na VGA za tą kategorie. Mam nadzieje, że Santaolalla na dobre zakręci się w branży gier wideo, i nie tylko przy produkcjach ND będziemy rozkoszować się jego twórczością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones