Guy RitchieI

Guy Stuart Ritchie

8,1
9 676 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Guy Ritchie

Guy Ritchie jest perfekcjonistą! Jeżeli realizuje doskonały scenariusz, w parze z nim idzie doskonała reżyseria. Wszystkie kadry są perfekcyjnie połączone z montażem. Mamy w jego filmach ekstentryczne postacie, genialną scenografię i idealnie pasującą muzykę! Pod względem technicznym więc jego kino stoi na najwyższym poziomie!
Mogę zarzucić mu jedynie brak różnorodnosci w gatunkach filmowych, brakuje mi komedi czy thrilleru w jego wykonaniu, ale w tym co robi jest fenomenalny i mogę go polecić każdej osobie zainteresowanej głębiej kinomatografią!!!

white_leopard

Kina gangsterskie powiadasz możesz podać przykład filmu który Guy nakręcił tego typu bo jakoś sobie nie przypominam.

jotubyl

Czyż w jego repertuaże nie ma motywów kina gangsterskiego a "Przekręt" to nie jest komedia gangsterska?

white_leopard

gdyby te bzdury przeczytał Tarantino, to by dostał palpitacji serca ze śmiechu.

Moim zdaniem jedynym dobrym filmie richiego był sherlock holmes, wszystkie pozostałe byly po prostu głupie.

vorthess

A teraz przeczytajcie komentarz vorthessa zaczynając od dołu. To ma sens! ;]

white_leopard

rzeczywiście :D

Moim zdaniem jedynym dobrym filmie richiego był sherlock holmes, wszystkie pozostałe byly po prostu głupie.
....gdyby te bzdury przeczytał Tarantino, to by dostał palpitacji serca ze śmiechu.

white_leopard

Guy miszcz ;]

użytkownik usunięty
lostman666

Guy miszcz

Witaj white_leopard
Guy jest geniuszem w robieniu kryminałów.Po prostu zna się na rzeczy.

white_leopard

Tarantino jest od niego o kilka klas lepszy.
Myślę, że można ich porównać bo robią podobne filmy tzn. wielowątkowe, gangsterskie gdzie główne znaczenie mają dialogi.

white_leopard

Filmy robi niezłe ale to raczej nie jest kino gangsterskie a rodzaj sensacji z elementami komediowymi.taki zgrabny mix bardzo
rzetelnie wykonany ,
Obejrzyj sobie :Ścieżka strachu(1990) ,Gotti(1996) .To jest wg. mnie mistrzowskie kino gangsterskie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones