Gwen Stefani

Gwen Renée Stefani

6,6
224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwen Stefani

Jak patrzę na Gwen mam ochotę wziąć ją w objęcia i pocałować

Jej sposób poruszania się, wymawiania słów, ruchy warg, mimika, przyjmowane pozy, barwa głosu,każde spojrzenie, gest, każdy drobiazg i szczegół w jej stylu bycia, a także perfekcyjność, geniusz i oryginalność prawie że doprowadzają mnie do szału!

kryptonim_zajec

zakochałam??? o boziu lezba idź do lekarza puki nie jest za późno!!!!!!!!

lorraine93

nela, jesteś nietolerancyjna, Gwen jest tak piękna, że się nie dziwie, że się dziewczyna zakochała! :D

Nachtjager

co wy pogłupiałyście?! no jest ładna i ma bardzo fajne piosenki, ale bez przesady!!!!! dziewczyny!!!

lorraine93

Nie jestem dziewczyną lol! A Gwen jest przepiękna..

Nachtjager

a ja jestem dziewczyną i nie przeszkadza mi to jej kochać;))

kryptonim_zajec

kochać za talent a nie za wygląd(oczywiście dziewczyny), a jeżeli tobie nie przeszkadza to znak że jesteś lezbą no i tyle:D.........

lorraine93

raczej Bi;]

lorraine93

nelu homoseksualizm to nie choroba i jak już to lesbijka a nie lezba

kryptonim_zajec

nie płeć się liczy ale uczucie;>>>

JoinMe

hmm... super ten temat, taki lezbijski klimacik.:D.....

kryptonim_zajec

są rozne rodzaje miłości:p

JoinMe

Ja jestem hetero a też miałabym ochotę zrobić to co autorka tematu:).Monice Bellucci też:D i Charlize Theron:D ajjj

baska_89

no, Monice też!
;D

kryptonim_zajec

to normalne ja tez jestem BI. ale gwen mi sie tylko podoba...tez kiedys tak mialam ze kochalam jakis bokich facetow itd.! trzeba znalezc sobie partnera to wtdey pomoze!!

Jamaica69

Heh, te nasze kochane, forumowe lesbijeczki ;-) Ale już bez żartów - Gwen to piękna kobieta.

kryptonim_zajec

DŻIZYS KRAJS!! no owszem, owszem ma fajne piosenki, no i jest ładna, ale żeby pisać i w ogóle mówić na głos [dziewczyna] że się kocha w dziewczynie, o JEZU! co za lesba! RZYGAM takimi!!

adaa234

A ja rzygam takimi jak Ty.
Jestem hetero, ale Gwen mnie oczarowała swoim wyglądem. Jest 100% ideałem kobiety.

kryptonim_zajec

uo. dziwny przypadek.
też ją lubię, nawet urodziła się wtedy kiedy ja ;ddd.
ale nie mam ochoty jej całować i jej nie kocham.


--

ruchy warg?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones