Gwendoline Taylor

6,2
269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwendoline Taylor

Piękna młoda kobieta, ciężko po kilkunastu wątkach w Spartakusie stwierdzić czy ma talent aktorski ale jedno czego nie można jej odmówić to dziewczęca uroda i wspaniałe ciało. Oby w parze z urodą szedł jeszcze talent i determinacja to kto wie może jej gwiazda jeszcze nabierze blasku.

buchan

Również urzekła mnie jej uroda, ale na talent aktorski bym nie liczył.

buchan

Piękne piersi ;)

sylvinho14

Piersi ma zaiste mega , zapewne nie bedzie wielką aktorką ale uroda iście boska :D

sylvinho14

<3 <3 <3 Nic dodać nic ująć :D

buchan

Otóż to, wdg mnie najlepsze ciało i najpiękniejsza uroda z wszystkich kobiet wszystkich części Spartakusa:P

kowal1528

10/10 za ciało i piękną niewinność... i uj ;p

kowal1528

Przeczytałem ten wątek, gdy byłem dopiero po odcinku, gdzie Gannicus wziął Sibyl na przełęczy w śnieżycy. Dziwiłem się wtedy jak mogliście wtedy zachwycać się piersiami Sybil, bo ledwo co było je tam w ogóle widać. Zastanowiłem się natomiast nad tym, czy owa Sybil jest faktycznie najpiękniejszą ze wszystkich kobiet w "Spartakusie". Teraz obejrzałem już cały serial i co do tych pięknych piersi, to mieliście rację :D A co do tego czy najpiękniejsza to uznajmy, że też ;)

qoobab

:D

buchan

Potwierdzam zachwyt :) Pięknych kobiet w całej serii było bardzo dużo, ale ona dla mnie jest w pierwszej trójce obok Melitty i Naevii (tej oryginalnej - z dwóch pierwszych sezonów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones