Gwyneth Paltrow

Gwyneth Kate Paltrow

7,7
38 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwyneth Paltrow

Odklejona od rzeczywistości, do tego ani ładna ani utalentowana - najbardziej niezasłużony Oskar w historii - niewiele osób o tym wie, ale rolę "Zakochanym Szekspirze" ukradła swojej ówczesnej przyjaciółce - Winonie Ryder - zauważyła scenariusz w jej domu, zabrała go i poszła na casting.Reszta to już historia...Oby było jej jak najmniej w filmach. 

Rocketqueen_19

I jeszcze w dodatku poprzez swoją markę Goop wciska ludziom pseudonaukowy bullshit..

Rocketqueen_19

Niestety, polski odpowiednik Edyty Górniak :( Przykład celebrytki z jakimiś chorymi ideologiami, totalnie odklejonej od rzeczywistości.

Śmieszne, a zarazem żałosne - i przerażające! - że takie oderwane osoby potrafią jednak zbudować wokół siebie fanbazę i indoktrynować swoimi kretynizmami całkiem pokaźną liczbę ludzi.

Na szczęście, w filmach pewnie już grać nie będzie. W USA jest wysoko na liście najbardziej nielubianych osób, nie dostaje już propozycji filmowych - pewnie tylko zagra raz na jakiś czas epizody w Marvelu ze względu na specyfikację jej postaci, którą ciężko wymienić albo usunąć i to będzie tyle jeśli chodzi o Paltrow.

Hayes

Ale zdajesz sobie sprawę z faktu, że to nie jest żadne odklejenie ponieważ duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci i lub reinkarnacja istnieją i są faktem, masz tę świadomość, że bullshit to ty mówisz?

AlexRener

Tak samo jak Wróżka Zębuszka, Święty Mikołaj (ten z Laponii) i taki facet co chodził po wodzie i zamieniał wodę w wino?

Mamy XXI wiek. 2023 rok. Wierzenie w takie brednie jak duchy, ufo, opętania, reinkarnacje, albo jakieś latające kozły jest już tak bardzo passe.

Hayes

Wróżka zębuszka nie ośmieszy realnych rzeczy i zjawisk. Wszechświat jest inteligentnym projektem. Święty Mikołaj to postać historyczna. Z Laponii istnieje. Prawda i fakty nie są passę. Duchy, ufo, zjawiska, życie po śmierci czy reinkarnacja to nie brednie tylko fakty i rzeczywistość. Nie ma bzdur typu yolo czy jedno życie. Nie ma wiecznej nicości po śmierci, która jest fizycznie niemożliwa. A wiek czy rok tylko potwierdza, że mam rację. Nie masz pojęcia co już nauka i strefa 51 wie. Po śmierci się zdziwisz.

Hayes

BO to nie choroby psychiczne tylko prawdziwe opętanie i lewitacje. Ludzie kiedyś muszą to pojąć. W ich chorych głowach to bajki. To ty piszesz brednie. Takie rzeczy istnieją. Zero dowodów obalających to.

Hayes

Passę jest twój chaos i przypadek. Wszechświat jest inteligentnym projektem. Smutne, że tacy ludzie jak ty są w stanie przekonać innych swoimi kretynizmami. :( Polecam astrofazę, Rzeczywistość nie jest tym czym się wydaje. Mózg jest odbiornikiem jedynie. Ciało powłoką. A my jesteśmy energią. Energy cannot be created cannot be destroyed.

Hayes

Ufo tak samo jest prawdziwe. Jeszcze nic nie widziałeś. Pentagon mówi jasno. Byś przeżył byś wiedział. Wracaj do urojeń smartgasma.

Hayes

No nie prędzej niż w 3023 roku coś się zmieni. Wówczas ludzie zrozumieją, że te "brednie" to fakty. Póki co wierz sobie w wieczną nicość, inne bzdury lub wracaj do szkoły. W twojej chorej głowie.

AlexRener

A ja głupi myślałem, że spiskowcy to siedzą na swoich foliarskich grupach na facebooku xD

Hayes

Jestem inteligentnym chłopem. Nie foliarzem. Twój mózg tego nie przetworzy. Miłego wieczoru misiu.

Rocketqueen_19

Nie musiała nawet iść na ten casting. Wjechała do Hollywood na plecach tatusia, wpływowego producenta. Podła bladź, żeby dostała trypla.

Volfram

ALE wiesz, że to nie jest żadne odklejenie od rzeczywistości bo duchy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci są faktem co nie?

AlexRener

Może i tak.

Rocketqueen_19

ALE zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie to TY wciskasz ludziom pseudonaukowy bullshit ponieważ duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci i/lub reinkarnacja są faktem naukowym i istnieją, zgadza się? Masz tego świadomość moja droga? A jeśli nie, następnym razem zastanów się zanim palniesz jakąś głupotę. Wiesz pewnie, że wszechświat jest inteligentnym projektem, a nicość po śmierci nie została nigdy udowodniona, po śmierci się zdziwisz. Wiesz również zapewne, że Bóg istnieje, racja?

Rocketqueen_19

Oby było jej i takich jak ona jak najwięcej. Natomiast jedyną to jesteś TY tutaj odklejoną od rzeczywistości, a ja strasznie wzgardzam ludźmi odklejonymi od rzeczywistości. Strasznie wzgardzam ludźmi ODKLEJONYMI.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones