Hailee Steinfeld

Hailee Caribe Steinfeld

7,8
12 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hailee Steinfeld

ładny debiut

użytkownik usunięty

liczę na Oscara xD

Taka młoda i nominacja do Oscara :)

użytkownik usunięty
Happy93

powinna dostać, według mnie bije na leb konkurencje..

Na łeb bije konkuręcje???? proszę! dla tej młodej aktorki to wielki sukces za samą nominację. Na oskara jeszcze trochę poczeka!

Jestem w jej wieku, gdybym dostała nominację chyba bym płakała do końca swych dni. Niesamowite, życzę jej tego, całkiem miło gra.

ChildOfAGun

Jak dla mnie w jej kategorii najlepsza jest Helena Bonham Carter.
Chociaż Hailee również robi wrażenie.

Kamil0607

Ja jeszcze nie widziałem filmu, więc się nie będę wypowiadał, ale myślę że ona zrobi kiedyś wielką karierę. Życzę jej powodzenia.

jasien001

Dokładnie tak, jak mówisz - oceniłem na 8, z dużą nadzieją, że moja ocena pójdzie w gorę i że aktorka zrobi ogromną karierę, niekoniecznie grając w komercyjnych filmach. Nominacja w wieku 15 lat, to rzadkość.

użytkownik usunięty
_wilczur_

raczej ze powinna dostac oskara, przynajmniej bardziej niz Helena Carter. Nie dosc ze debiut, to mlody wiek plus zajebiscie zagrala widac ze sie wkreciał w role mattie

ChildOfAGun

Tak, płakałabyś z powodu przyznania ci nominacji do najbardziej przereklamowanej nagrody na świecie, która w czasach dzisiejszych przyznawana jest banalnym, komercyjnym szmirom i beztalenciom. Teraz liczą się tylko nazwiska, nie dzieła, czy realne umiejętności. Ech, co się stało z kinem... Też jestem w jej wieku. Zabawne.

Surine

Owszem, Oscary niewątpliwie są przereklamowane ale mimo to są wyróżnieniem dla danej osoby i szansą na karierę. Zauważmy że Hailee to jeszcze dziecko, nie jest jeszcze "ustawiona" w życiu a taka nagroda bezapelacyjnie podniosłaby jej opinię w Hollywood.
A czy zawsze statuetki trafiają do beztalenci? Ja tam do tej pory nikogo takiego nie zauważyłam, jedynie przyznać rację można że nie zawsze wygrywają ci co powinni.

Kibicuje jej z całego serca! :)

Myślałem, że p. Bruce ma własne dzieci i nie leci na 14-stki :). Czyżby chciał zgapić od Polańskiego:))? W dzisiejszych czasach to nie przejdzie:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones