Haley Joel Osment

8,4
10 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Przypuscic ze on ma juz 19 lat.... ja kojarze go jako malego chlopca z filmow "Podaj dalej" i rewelacja "6 zmysl". Podziwiam tego aktora ze grajac role w tak mlodym wieku zagral TAK DOBRZE !!!!! naprawde rewelacja jak dla mnie. Powinno byc wiecej tak utalentowanych mlodych aktorow . Tak trzymac !!!!

Aguskaq

Zgadzam się!!!Dodatkowe plusy dla niego za to,że jak dotąd sodówka do głowy mu nie uderzyła i nic na to nie zapowiada...Świetnie też zagrał w A.I,a zresztą gdzie Haley się pojawi to z góry wiadomo,że będzie dobrze.Dziwię się,że nie dostał oskara za ,,Szósty Zmysł" tam zagrał popisowo.Poczekamy z czasem na pewno przybędzie mu tych nagród...

Pepetka

Co do oskara za "6 zmysł" to tez sie dziwię. Był to jeden z lepszych filmow jakie obejrzalam i jest warty nominacji do oskara. w kazdym badz razie trzymam za niego kciuki i czekam na dalsze filmy :D :)

Pepetka

Ale przyznac trzeba ze filmy w ktorych gra sa zle skonsturowane i nie mozna ich zaliczyc do arcydziel. Taka prawda, polecam serwis www.allmovie.com tam sa oceny profesjonalne

Aguskaq

to niesamowity aktor. świetnie grał role jako dziecko. 10/10 zasługuje jako jeden z nielicznych

one

Tez się zgadzam, ze zasługuje na 10/10. Jest po prostu genialnym aktorem!. Oglądając jego filmy, siedziałam z otwartą koparą i zastanawiałam się, jakim cudem dziecko może zagrać jak profesjonalny aktor?!
Zycze mu w przyszłości niejednego Oscara, bo naprawdę na niego zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones