Haley Joel Osment

8,4
10 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Oststni często się spotykam z określeniami tego aktora jako "Wschodząca Gwiazda Kina"
Czy on w przyszłości będzie takim aktorem jak Al Pacino czy może Antony Hopkins ???

0741

Ta gwiazda to już bardziej spadająca jest.

0741

Szkoda go byl świetny brakuje jego nastepcy w współczesnym kinie...
czekam czekam czekam a tu nic...Kiedy nowy NAPRAWDE genailny dzieciecy aktor?

udun17

Właśnie on najbardziej spodobał mi sie w filmie 6 zmysł, bo dobrze tam zagrał licze że jeszcze zostanie jego następca ale trzeba będzie poczekać.

0741

Będzie trzeba poczekać i to jak patrze na dzisiejszych dziecięcych aktorów, to będzie ciężko... Teraz, to tylko wszędzie się te gwiazdki Disneya plączą... Porażka! Według mnie, no może już nie dziecinna gwiazda... ale Dakota Fanning, jest na prawdę świetna. uważam, że jest to jedna z naprawdę nie licznych aktorek (tych młodszych), której sodówka nie uderzy do głowy i ma szansę na jeszcze większą sławę

Angela4b

Tak Dakota jest dobrą aktorką szczególnie spodobała mi się w filmie 24 Godziny i Człowiek w ogniu. Ale 18 ona już ma więc będzie w coraz poważniejszych rolach. Racje napewno masz w tym że sodówa jej nie odbije. No i w sprawie disneya ta sama opinia według mnie.

0741

Miło, że mamy takie samo zdanie :)

Angela4b

Hehe, racja : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones