Halle Bailey

Halle Lynn Bailey

5,1
1 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Bailey

kłoda. dosłownie. pomijając poniżej przeciętną urodę, to aktorsko ta dziewczyna jest na poziomie ludzi z filmów typu '' szczęki 8 '', no sory. jestem po obejrzeniu małej syrenki i pomimo, że aktorka nie pasowała mi wizualnie, to pomyślałam, że nie będe oceniać przedwcześnie i może miło zaskoczy grą aktorską, a jednak się przeliczyłam. Zero ariel w ariel. Ariel, która miała rozbudowaną mimikę twarzy, na wszystko reagowała żywo, była ciekawska ale przy tym delikatna i dziewczęca. halle bailey spłycila te postac do granic mozliwosci.. moze głos ma ładny ( choć zbyt mocny moim zdaniem jak na ariel ale to kwestia gustu) - to umiejętnosci aktorskich ŻADNYCH... kto ją zatrudnil? jak doszło do tego castingu? nie mam pojecia. jesli chcieli zatrudnic osobe czarnoskórą mogli przynajmniej przetestować jej gre aktorską co tutaj chyba nie mialo miejsca. czulam sie jakbym ogladala kino klasy B.. oby sluch o niej zaginął bo pozostawila tylko niesmak, brr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones