Harold Ramis

Harold Allen Ramis

7,6
2 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harold Ramis

Po jego smierci zaczynam widziec marne szanse na powstanie POGROMCOW DUCHOW 3.
Pamietajcie ze na poczatku z projektu wycofal sie B.MURRAY i jedynymi pewniakami na powrot
pozostal AYKROYD no i wlasnie RAMIS a teraz zmarl... Totalnym bezsensem by bylo robic sequel
skoro tylko AYKROYD pozostal ze starej gwardii a RAMIS nie napisze juz scenariusza do czesci
trzeciej. MYSLE ZE JEDYNYM ROZWIAZANIEM JEST ZROBIENIE ZGRABNEGO REMAKE'U BEZ
KOGOKOLWIEK ZE STARYCH CZESCI. EFEKTY KOMPUTEROWE SA OBECNIE TAK SWIETNE I
ZAAWANSOWANE ZE MYSLE ZE BY POWSTAL CIEKAWY FILM POD WARUNKIEM ZE KTOS
NAPISZE ZGRABNIE SCENARIUSZ DO TEGO BUDZET BEDZIE WYSOKI I DOBRZE DOBRANI
NOWI AKTORZY. Nie przekreslalbym tej produkcji bo pomysl na LOWCOW DUCHOW jest
naprawde ponadczasowy.

punisher822_filmweb

zgadzam się z tobą w 100 %

cedro11

CEDRO11 niestety z rezyserowania 'POGROMCOW DUCHOW 3' zrezygnowal definitywnie IVAN REITMAN czyli ojciec starych czesci. Nie ma w obsadzie ani MURRAY'A ani RAMISA (zmarl) a teraz REITMAN zrezygnowal. Szkoda ale kto wie moze pojawi sie ciekawy scenarzysta i rezyser i zrobia ten film na wysokim poziomie i nie przesadza z nachalnym wciskaniem efektow komputerowych co powoduje ze coraz wiecej filmow przypomina gre komputerowa a nie film...

punisher822_filmweb

Nie przepadam za tym filmem, ale nie mam ochoty na kolejny głupi remake przeboju z lat 80. :P

punisher822_filmweb

A jednak, po tylu latach Jason Reitman (syn Ivana) nakręcił naprawdę udaną kontynuację, i stara ekipa też powróciła ;)

dorotagniedziejko1998

Wiem wiem obserwuje świat filmu a temat żeńskiej wersji P.D pozostawię bez komentarza bo ten film nie zasługuje na to by o nim rozmawiać. . . Co do nowej wersji z 2021 zrobionej przez syna reżysera orginalu to chętnie ja zobaczę z czystej ciekawości. Trochę mnie wkurzyła konwencja trochę zachaczająca o słynny serial ze znów mamy grupkę nastolatkow ale cóż to jest na topie od jakiegoś czasu. Z sentymentu zobaczę a do żeńskiej wersji nigdy więcej nie wrócę bo ten film nie powinien nigdy powstać. . . Nie lubię filmów gdzie ktoś na sile robi feministyczne zagrywki.

punisher822_filmweb

Na szczęście nie mieliście racji i kontynuacja powstała a śmierć aktora została zgrabnie wpleciona w treść kontynuacji z 2021

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones