Haruka Ayase

Aya Tademaru

8,1
293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haruka Ayase

osobiscie mam cos takiego ze podobaja mi sie kobiety o azjatyckiej urodzie i jak narazie z tą mloda pania obejrzalem tylko film Ichi i tam wlasnie bardzo mi sie spodobala. moim zdaniem ma nie przecietna twarz, ale to tylko moje zdanie.:):*

danielkirej

Całkowicie się z tobą zgadzam. Jako kobieta ciągle zachwycam się jej niebanalną urodą.
danielkirej - polecam Ci gorąco dramę "Hotaru no Hikari", gra tam główną rolę, w której uważam, że wyszła świetnie. Spełniła wszystkie moje oczekiwania komediowe :)
Poza Hotaru widziałam ją jeszcze jako Yuri w "Mr. Brain", ale tam pokazuje się już rzadziej.

majus2208

W takim razie po obejrzeniu "Cyborg Girl" powinieneś się w niej zakochać :P danielkirej'u, ale sądząc po dacie twojego wpisu już pewnie widziałeś ten film... najlepszy film z nią, jak dla mnie ideał filmu romantycznego (pomijając równie dobre elementy s-f i komedii).

Marieka

90% uroczego klimatu w Cyborg Girl to jej zasługa. Zjawiskowa dama :)

snake1410

Wtedy jeszcze nie wiedziales kto zas Haruka :)

użytkownik usunięty
danielkirej

jak dla mnie to ona ma takie męskie rysy, coś jest nie tak, ale przyznaje się nie widziałam żadnego filmu tylko na podstawie zdjęć to piszę.

Jak to męskie? Bardzo dziewczęca uroda. :)

użytkownik usunięty
Agi_i_Mis

ma androgeniczne rysy twarzy, a u azjatów to nigdy nie wiadomo. Podobno te laski przechodzą szereg operacji plastycznych.

Może byc (ładniutka) ale z azjatek to bardziej wolę Chinki.Natomiast co do wypowiedzi Supreme-jeśli w realu też jestes kobietą to powiem że uważam kobiety za Hipokrytki.Jak same się wypowiadacie o urodzie dacetów typu np."Ciacho schrupałabym".To nic się niedzieje.Natomiast jeśli jakis facet wypowiada się na temat urody kobiet to zaraz jakaś musi wyzwac go od zboczeńców.A co do operacji plastycznych to są mile widziane na całym świecie i nawet Polki lubią sobie poprawic to i owo i tu i ówdzie za pomocą chirugrka plastycznego i chemii.Najbardziej jednak popularne są w Wenezueli i kiedy będziesz oglądac kolejny odcinek swojej ulubionej telenoweli wenezuelskiej to pamiętaj że główna bohaterka ma w swoich cyckach więcej silikonu niż mleka^^.

użytkownik usunięty
Gunshine

o boże, przecież nikogo nie krytykuje tylko podtrzymuje swoje zdanie. Każdy ma prawo do wypowiedzi, więc jeżeli Tobie się podoba to Twoja sprawa. Czy ktoś Ciebie nazwał zboczeńcem na forum??? a co do "Ciacho schrupałabym" raczej użyłabym sformułowania "Szarpnęłabym go jak Reksio szynkę", ale to już w ramach żartu :p

Gunshine

"wypowiadacie" sie na temat urody kobiet? zeby tylko,chlopcze- na wiekszosci forach aktorek mozna wyczytac o WIELE gorsze rzeczy ublizajace kobiecie .I robicie to w bardzo prymitywny sposób. Na forach panów rzeczywiscie mozna znalesc teksty :ciacho schrupalabym: od jakichs nastek ale nie przesadzajmy,ze to jakas hipokryzja w stosunku do Was/ Wyczuwam kompleksy

Justyna_0288

Brawo Justynko, jestes kochana , jak nie wejdziesz mezczyznie na glowe to on Ci wejdzie.

Szybszy

???chyba pomyliles tematy

Justyna_0288

zawsze wierny

Agi_i_Mis

No własnie

Agi_i_Mis

Tzn właśnie

Po co się wypowiadasz, skoro nie widziałaś żadnego filmu z tą panią.
Zresztą i fotki pokazują czarno na białym (a nawet w kolorze :)) że jest kompletnie inaczej - bardzo dziewczęca i "zwiewna" uroda.

użytkownik usunięty
kwadracik

przecież się nie wypowiadam na temat jej gry aktorskiej więc w czym masz problem?

To Ty masz problem - nie odróżniasz kobiet od mężczyzn :P

danielkirej

japonska dupa o posagowych ksztaltach

danielkirej

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones