Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

kolejność przypadkowa:

1-Hayden Christensen
2-Orlando Bloom
3-Josh Hartnett
4-Keanu Reeves
5-Ashton Kutcher

seether10

Nie zgodzę się z numerem 3. W Helikopterze w ogniu zagrał bardzo dobrze. A Orlando radził sobie jako Legolas.

seether10

Ja bym się też do Reeves'a nie przyczepiała. Widziałam go w wielu filmach i wyrobił sobie u mnie pewien szacunek.

Lainn

Widziałam Kutchera w "Efekcie Motyla" i był świetny! Drewniany to chyba ostatani przymiotnik ktory do niego pasuje. Dopiero wtedy go doceniłam i polubiłam, ponieważ wcześniej zraził mnie filmem pdt. "Stary, gdzie moja bryka?". Podobał mi sie także w komercyjnej, ale śmiesznej komedii romantycznej "Co sie zdarzyło w Las Vegas".
Keanu także jest dobrym aktorem, widzialam go M.IN.w "Słodkim listopadzie", gdzie mnie wzruszył, w "Contastantine" gdzie zaimponował, a także oczywście "Adowkacie Diabła", gdzie sie go prawie bałam. Jest bardzo popularny i gra często w komerchach typu "Speed" i "Matrix", ale można mu to wybaczyć.
Do Hydena mam sentyment przez Star Wars, ale się jeszcze o nim nie wypowiem (jestem jescze przed obejrzeniem "Awake";))
Co do reszty aktorów z Twojej listy mam mieszane uczucia, ale dopisałabym tam także Macieja Zakościelnego :P

chibi

gdyby Hayden Christensen był taki zły, to by nie dostał nominacji do złotego globu ...
każdy aktor na jakiś ciekawy film, więc szacuneczek dla nich ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones