Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Może w końcu pozwolą mu się wykazać. Uwielbiam go , świetnie gra i taki śliczny facet, strasznie mi go żal było bo ma już 2 złote maliny Za Atak Klonów i Zemstę Sithów. Ale to dowodzi o debiliźmie wybierających. Bo Hayden jest niezwykle utalentowany, tylko mu skrzydlą podcinają, wystarczy SPOJRZEĆ NA NP żYCIE JAK DOM ALBO pIERWSZĄ STRONĘ. cIACHO, CIACHO Z MARMOLADĄ nie ma co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aghnessa

taaa Hayden jest zdolny niczym pień, misiek koala na eukaliptusie wyraża wiecej emocji

Aghnessa

Ejjj, bez przesady... Też go lubię, nie mam zastrzeżeń do jego gry, uważam, że wykazał się w "Life as a house" i wbrew opiniom licznych uważam też, że spełnił swoje zadanie w najnowszej, tak opluwanej części "Gwiezdnych Wojen". I jest przystojny, fakt, mi też się podoba i swojego czasu wgapiałam się w jego plakat niczym w półmisek pełen gofrów z bitą śmietaną i polewą toffi, lodów waniliowych w polewie z owoców leśnych z owocami, posypany... Dobra, daruję to sobie lepiej.... W każdym razie też go cenię, ale żeby od razu OSKARA? ;)

Tink_2

jest przystojny? Dziewczyny, nie widzialysie MNIE! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones