Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Wydawać by się mogło, że lubi się go po prostu, przez wzgląd na urodę. Tymczasem oglądając z nim kilka filmów: Jumper (przyjemny), Banita (fajny), Życie jak dom (nadspodziewanie wzruszający), albo interesujący Shattered Glass odnoszę wrażenie, że negatywne opinie na temat Haydena są niesprawiedliwe. Stara się, żeby to w czym gra było różnorodne, jego możliwości są także dostosowana do roli. Nie rozumiem czepiania w sprawie Anakina. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale myślę sobie, że czasami narzekanie jest bezpodstawne i nielogiczne. Bo niby co to znaczy: NIE SPROSTAŁ ROLI? Na planie pracuje sporo osób i gdyby one uznały, że Christensen nie daje rady szybko by zrezygnowały z niego. Trzymam za niego kciuki, tak prywatnie (jeden z nielicznych, który nie opowiada o swoim prywatnym życiu i nie paraduje co chwilę z inną dziewczyną: gdzie wzmianka o Rachel w danych?). A po drugie ma niewątpliwy talent. A czy będzie miał też szczęście do scenariuszy? Zobaczymy..Lubię pana, panie Hayden :)

alijankowska02

To jak zagrał Anakina nie zależało tak naprawdę od niego. Scenariusz był napisany tak a nie inaczej a Hayden dostawał dokładne wskazówki od Georga Lucasa jak ma to zagrać. Według mnie idealnie odegrał uczucia Anakina w momencie przejścia na ciemną stonę. W jego oczach widać gniew i ogromny ból. Zrobiło to na mnie wrażenie. Myślę, że większość hejtujących Haydena poprostu nie tak wyobrażało sobie Vadera w młodości. Był on wyjątkowym, ale zagubionym chłopcem, w którzym drzemało wiele pozytywnych jak i negatywnych emocji. Nie od zawsze przecież był bezwzględnym lordem sithów. Szkoda tylko, że obwiniają o to aktora, który przecież tylko wykonał swoje zadanie.
Postacią Anakina od zawsze byłam zafascynowana. Wiele na jego temat wyjaśniło sie w star wars clone wars. Jest tam kilka odcinków na temat tego, że Ani jest wybrańcem. Polecam obejrzeć :)
Mam nadzieję, że Hayden będzie miał okazję pojawić się jeszcze w wielu śwetynch filmach. Podbił moje serce gdy miałam zaledwie 5 lat dzisiaj mam 17 i niewiele się zmieniło :D

chthc

Mam jeszcze pytanie o Banite. Miałam zamiar obejrzeć lecz zobaczyłam wiele negatywnych opinii. Tak, więc chciałam spytać czy warto obejrzeć? :)

chthc

Warto! Już dawno nie widziałam tak fajnie lekkiego, a jednocześnie ciekawego filmu. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones