Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

"Terytorium Dziewic" wyglądał bosko:)
Jakąś taką lekką słabość do niego mam.

WhiteDemon

Widziałam kiedyś chłopaka podobnego do Haydena (wyglądał tak jak Hayden w Ataku Klonów) - był cudowny... Zakochałam się w Haydenie odkąd skończyłam 10 lat :D

AnneBoleyn1536

Ja go uwielbiałam w "Szkole Przetrwania", razem z kumpelą z podstawówki miałyśmy na niego duuużą fazę, heh.

WhiteDemon

Też oglądałam Szkołę Przetrwania :D Zawsze będzie mi się podobał :D miłość z dzieciństwa ach...

AnneBoleyn1536

Dokładnie...sentyment zawsze zostanie:)

WhiteDemon

Ja do niedawna byłam osamotniona w wielbieniu go, ale pokazałam kuzynce niedawno Atak Klonów i zareagowała na niego tak jak ja xd

AnneBoleyn1536

HA! I BARDZO DOBRZE. Niech wie co dobre^^.

WhiteDemon

haha :) nam to się zawsze te same chłopy podobają :D

WhiteDemon

on jest niesamowicie piekny

Shinichi

Tak, zgadzam się :).
Hayden jest niezwykle piękny, ma taką eteryczną, anielską wręcz urodę. Aż oczy trochę pieką od patrzenia ;)
Myślę że paradoksalnie, jak na aktora, wygląd przeszkadza mu w karierze, takie odnoszę wrażenie...Zazdrocha się szerzy^^.

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Doskonałe podsumowanie urody Haydena . Też myślę że , ma niczym anioł . I może to w jego karierze było problemem . Bo Hayden jest więcej niż przystojny jak dla mnie to najpiękniejszy aktor jakiego widziałam . A paradoksalnie może to powoduje że , producenci głównie widzą go w filmach skierowanych głównie dla kobiet np. w komediach romantycznych , ale Hayden jest ambitny i chce grać w bardziej wartościowych filmach i przyjmuje tylko rolę które , stanowią dla niego wyzwanie . Tak czy inaczej według mnie aktorem jest świetnym i lubię oglądać z nim filmy . Mam nadzieję że , zagra jeszcze w czymś .

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Zgadzam się . Po prostu kocham go . Najładniej wyglądał właśnie w Terytorium dziewic , Zemście Sithów i Ataków klonów . Po prostu najprzystojniejszy aktor jakiego widziałam . I wbrew temu co niektórzy myślą według mnie Hayden to świetny aktor . Najlepiej zagrał według mnie w Star Wars: Zemsta Sithów , Dziewczynie z fabryki i Przebudzeniu . Ale lubię go w każdym filmie . Szkoda tylko że , zagrał w tak małej ilości .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones