Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

CZY ON MA ŻONĘ???!!! RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE!! !!!!!!!!!!!!!!

o Nie nic mi o tym niewiadomo nie mów nawet takich rzeczy to niemozliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ratunku mam nadzieje ze to głupia plota
pozdro 3maj sie kalina

Co??? Ej, ja się nie zgadzam na to żeby Haydi miał żonę! Nie ma mowy!!!

Ginny

ludzie polmyślcie logicznie.... jeszcze niecały miesiąc temu mówił ze wciąż szuka tej jednej jedynej.. i co??? znalazł ją i od razu przed ołtarz go zaciagneła???? HAHAHAHA to bzdety i plotki ****** mediów.

fan_Brada_Pitta

a moze to prawda??? ale nie ze ma zone tylko narzeczoną??? :D

NIE!!!!!!!!! STRASZNE ON MA ŻONE I TERAZ NIE OŻENI SIĘ Z WAMI WSZYSTKIMI!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
disposable

Muszę powiedzieć, że zaczynasz mnie denerwować :/

A któraś z was planowała zająć tę wątpliwie zaszczytną pozycję u jego boku?? :)

Dopiero zaczynam hmmm musze sie bardziej postarac

disposable

eeeeeeejjj!!! ja nic o tym nie wiem!! nie zgadzam sie na to o nie!!!

Ze wstydem przyznaję się że to ja puściłam tę okropną plotę. Tak możecie mnie za to zlinczować publicznie. Dla obrony właśnej powiem jedynie, że tak ja wy "kocham" Haydena, a to nie plota tylko zabawa - A KTO ŻĄDA WYJAŚNIEŃ to czekan na pytania.

Jeszcze raz sory za plote ale to miało być tylko do jednej osoby a rozniosło się po całej stronie!!!

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Haydena !!!

Kasia_72

kaska widzisz co zrobiłas


mówiłam ci ze niektórych rzeczy niepowinno sie dawac do publiki

Dagusia

to nie jest prawda to nie prawda powiedzcie ze to nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dagusia

Daga uspokuj się. Wiem narobiłam chaosu ale czy to nie miłe z drugiej strony że jest tyle fanów któży a raczej które się obużają tym że jest żonaty.


JESZCZE RAZ SORY

Kasia_72

Chyba raczej fanek, a poza tym... OBURZAJĄ
Ludzie proszę was przestrzegajcie ortografii bo aż się niemiło niektóre posty czyta...
Pozdro

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Na całe szczęście plota :) Pozdrawiam wszyskich!

A co byście zrobiły gdyby to info nie okazało się plotką??
Jeszcze raz powatarzam: Czy ktróraś z was planowała zająć tę pozycję??:)
Sorki za emoty (przyzwyzczajenie z GG)
Pozdro

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Każdej się marzy :D, ale nie. :/ Podaj swoje gg. Mine : 8692175

8937099 - tylko go do niecnych celów nie wykorzystaj :D Tylko mi nie wrzucaj dlatego, że nie lubię Haydena...

Eee tam. Ja wolę Ewana McGregora, jeśli już...

Tak. Przeprowadzil sie do Arabii Saudyjskiej i ma 8 żon. Tak wiec wszysktim fankom Haydena doradzam samobojstwo ;)

____16

Plejades, jak mogłeś wszytsko pomylić! On wyprowadził się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i ma 40 tysiecy żon, trzyma je w getcie!
Najpierw czytaj dokładnie, potem przepisuje :P

Dobry_2

Wszystko to głupoty. On mieszka w Erytrei ze stolicą w Asmarze. A kobiet nie lubi, ma za to stato wielbłądów jednogarbnych (to dromadery chyba są) i z nimi podejrzanie dużo czasu spędza.

Rychoslaw

Jak możecie być tacy złośliwi? Rozumiem, że was to bawi, ale cóż. Dam sobie rękę uciąć, że też wam się zdarzyło lub zdarzy żal z powodu czyjegoś ślubu (bynajmniej nie własnego).

Ginny

No jak luknąłem na ten temat to rzeczywiście zrobiło mi się żal, ale was... bo na dobrą sprawę to co to kogo obchodzi czy Hayden wziął ślub, ma wielbłądy i w którym z arabskich państw mieszka. I co wy teraz biedne dziewczynki zrobicie jak on już jest zajęty???? :D

____16

Coraz bardziej podobają mi się twoje texty:DDDD

"żal" to mi z powodu waszych postów ehhh

PLEJADES
SYZEMK
RYCHOSŁAW
i mój osobisty nr 1 DISPOSABLE

3MAJ CIĘ SIE (WYTRWAJCIE)

Eken

Ej, to jest perfidne. Macie jakiś problem ze sobą. Bo chyba nikt nie bierze na poważnie tych całych rozpaczań. Przynajmniej nie do końca na poważnie. Jasne, że byłoby szkoda, że jest zajęty i wogóle... Ale no wiecie...

Ginny

No dobra przyznaje ze sciemnialem. Po prostu mialem nadzieje ze mi uwierzycie i popelnicie samobojstwo. Tak naprawde Hayden nie ma zon bo woli swoje wielblady ;) Trzymajcie sie fanki ;)

użytkownik usunięty
____16

Ale jesteś cham. Tak bardzo tobie zależy na tym abyśmy umarły? :/ A te wielbłądy to wcale śmieszne nie były. Nie spodziewałam się po was takiego kiepskiego poczucia chumoru i takiego chamstwa. :/

Pozdrawiam FANKI I FANÓW

Mary/ś

Zajmij sie moze nauka ortografii bo jak czytam takie wpisy to potem sam zaczynam robic bledy i jezeli kiedys przez Ciebie zdarzy mi sie napisac "humor" przez "ch" to pozwe Cie do sądu ;)

____16

plejades, porywasz się z motyką na słońce... Nie nauczysz ich ortografii ;) i nie dość, że musimy znosić te głupoty, które wypisują to trzeba się jeszcze będzie męczyć, patrząc jak niszczą polską pisownię :D

użytkownik usunięty
Rychoslaw

Nienawidzę cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!Sam to może mistrzem ortografi byłeś? Nie uwierzę! Odwal się ode mnie od fanek i daj nam święty spokój! Jeszcze raz powtarzam: nienawdizę cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrobiło się nieprzyjemnie... EKEN, disposable, plejades POMÓŻCIE !!!! :D

BUUUUUUUUUUAHAHAHA :)

Jedno jest pewne... nigdy nie zostane przedszkolanka :) Smialbym sie z tych dzieci non stop i ciagle bolalby mnie przez to brzuch :D

użytkownik usunięty
____16

I to ciebie tak śmieszy? :/ Jesteś żałosny!!!

ŁEJNO ŁODWALCIE SE OD NIH BO PŻECIE "hUJdyen" JEST wYPIeROLISTY NOM TO fAKT pozDRO DLA WSZYSTKIH FANEK I FANUW KTURZY TŻYMAJOM KĆIKI ZA MNIE

:))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))

____16

fszycy wiedzom rze on jest zajebisty i jak sie dowiedzialem ze on ma rzone to sie zeczywiscie poplakalem bo mi smutno bylo i chyba popelnie samobujstfo jak plejades radzil

Rychoslaw

Śmiaś nie umierać od waszych tekstów: zaczeło się że nie ma żony, a skończyło na ortografi .

Pozdrowienia dla fanów, a zwłaszcza dla fanek

Precz z ortografią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

____16

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH HAAAAA:Djak czytam posty na tym forum to brzuch mnie od śmiechu boli...bez komentarza....hahahaahaahahaha hahahahaaaaaaaa

Pozdrawiam wszystkich myślących REALNIE!!!

Over...

użytkownik usunięty
parabarbara

Mam wrażenie, że piszę tutaj w towarzystwie jakiś prześmiwców, którzy nie szanują zdań innych, obrażają kogo popadnie, pouczają choć sami nie są idealni. Ludzie! O co wam chodzi?

parabarbara

Padme-Skyw alker - oczym ona gada nie czaję jej ani trochę. JEST BA SALI TŁUMACZ. a KASIA ... coś tam też jest fajana

- precz z ortografią
BIG LOL

Eken

a wszystko zaczeło sie na moim blogu kurcze a mówiłam jej ze to niesprawdzone ale ona swoje a walic to


jestem na Tak PRECZ Z ORTOGRAFIĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Dagusia

Są wakacje i precz z ortografią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!


A co do jego mniemanego ślubu to znam taką jedną kandydatkę, która by bardzo chętnie staneła z nim na kobiercu;p;p
heheheheheheheheee!!!!!!!!

pozdro dla tego kto stwożył to forum!

Kasia_72

No dobra, są wakacje ale to nie upoważnia Was do pisania w ten sposób. Wiem, że to nie jest fajny czy łatwy język ale proszę Was, postarajcie się.

Personally, I prefer English :D

Rychoslaw

Jasne najprosciej powiedziec "precz z ortografia" i dalej byc analfabeta. To po co w ogole chodzicie do tych szkol? Przeciez prosciej by bylo pozostac do konca zycia kretynem.

____16

Ja w cale nie powiedziałam, że łatwiej jest byś kretynem, ale ortografia nigdy nie była moją mocną stroną, a po za tym nie mówcie że to takie ważne by poprawnie pisać

Kasia_72

ortografia jest wazna ( o jeny ja to napisałam ) ale jak sie pisze na kompie to czasami sie człowiek myli


a tak pozatym to fajnie zmnieniliśmy temat z On ma zone na Ortografia

Kasia_72

"nie mówcie, że to takie ważne by poprawnie pisać". No w sumie racja c..j z poprawną pisownią i w ogóle. Srajmy wszyscy na ortografię. Ech... co za ludzie :(

Rychoslaw

Ludzie nie skupiajcie się na ortografi tylko na Haydenie i na forum pod tytułem; Dajmy upust naszej NIEHCĘCI do "tego pajaca"

Zabije kto tak napisał

aha i precz z ortografią .............przynajmniej w czasie wakacji!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones