Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Za role w Star Wars Hayden dostał u mnie maksyma. Przyznam szczerze, że oglądałem z nim SW i Jumpera no i zrobił na mnie wrażenie. W Jumper zagrał bardzo dobrze, no ale w nowej trylogii Lucasa to już REWELACJA! Nie wiem czemu jego gra się nie spodobała innym miłośnikom sagi... Wczuł się w role niesamowicie!

rossoneri90

Popieram. Uważam że rewelacyjnie udało mu się oddać to, jak Skywalker staczał się w kierunku Ciemnej Strony coraz bardziej i bardziej i jak pod koniec 3 części był już przeżarty nienawiścią. Moim zdaniem był tutaj bardzo autentyczny i zagrał bardzo dobrze.

pl_szajba

Jestem tego samego zdania co Wy:) Hayden jest świetnym aktorem:) Rzeczywiście w SW 3 części spisał się znakomicie:) Pewnie dlatego dostał mnóstwo nagród za najlepszy czarny charakter:)

rossoneri90

Równierz podzielam twoję zdanie. I za nic nie rozumiem co za banda debili przyznała mu dwa razy, DWA RAZY!!!! jebana złotą maline za gwiezdne wojny 2 i 3 epizod. Przecież gdyby nie on to film by mozna o dupe trzasnać !!! zostały by tylko efekty specjalne i nicccccccccc.

Doroszcz

Też nie rozumiem za co został "nagrodzony" Złotą Maliną, co prawda nie zrobił na mnie najlepszego wrażenie w "Ataku klonów", ale za to w "Zemście Sithów" poradził sobie świetnie, chociaż nie wydaje mi się, że jego rola uratowała film, bo dla mnie całokształt był rewelacyjny.

Jane_4

no

Jessica_18

Dostał złotą malinę bo zagrał kiepsko i nie umiał pokazac uczuć, nie będe już trzeci raz pisał kto powinien zagrać Anakina zeby było ok. a w filmie lepiej zagrali tacy aktorzy jak Samuel i Ewan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones