Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen

Chlopak zagral bardzo dobrze w 2 i 3 czesci. I ogolnie strasznie zazdroscilam Natalie Portman haha. Jest naprawde piekny i przystojny. Ma glebokie spojrzenie i az ciarki czlowieka przechodza:)))

madeleine_eng

Dla mnie był idealny jako Anakin. Jest mega przystojny w Gwiezdnych wojnach. Nie lubię oceniać aktorów głównie po wyglądzie, ale do niego zawsze miałam słabość. Nie wiem czy wiesz, ale znowu zagra Anakina w serialu o Obi-wanie

AleksandraXx

Tak serio to po przyjrzeniu się dokładnie jego scenom to miał tylko kilka kiepskich momentów. Umiał zagrać emocjami. Miał być zagubionym i zadufanym w sobie nastolatkiem. I był. Ludzie oczekiwali,że Dart Vader od kołyski miał kostium i siekał ludzi. A przecież miał przeszłość i był normalnym człowiekiem. W serialu o Obi-Wanie podobała mi się scena z zepsutą maską. Kiedy przemawiał do Kenobiego jako Vader i jako Anakin. A w "Ahsoce" to po prostu miodek dla oczu. Jak on tam wygląda. Jak walczy, jak gra. Świetnie wyglądał w zbroi i fryzurze z wojen klonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones