Hayden Christensen

Sterling Hayden Christensen

7,5
17 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Christensen
pattkka

No ładnie razem wyglądali...Szkoda , że już nie są razem:(

Jessica_18

No właśnie ponoć znowu są - ale czy to potwierdzone to nie mam pojęcia.

pattkka

hmmm... czy ja wiem- bardzo marnie im szło granie zakochanej pary- podobno musieli się aż napić żeby zagrać tą scenę miłosną w Jumperze ( a przecież była lajtowa- powiedziałabym, że wręcz taka dla nastolatków- nie to co w Factory girl ze Sienną Miller ) dlatego sądzę, że raczej dobrze, że się z nią rozstał - taki chyba średnio zakochany był skoro potrzebowali alkoholu - znaczy się jakiejś zbytniej chemii nie było w tym związku :P jakby się kochali to by tak szybko nie zerwali tych zaręczyn- to jakaś totalna głupota, że oni zerwali zaręczyny a później się zastanawiali czy jeszcze ciągnąć ten związek- bo przecież narzeczeństwem można być po kilka lat więc jeśli chce się być dalej razem to się nie zrywa zaręczyn- poza tym - ona taką średniutką jest dziewczyną, w dodatku pozbawioną uroku ( bo zdarzają się kobiety nieraz średnie, ale mające w sobie ten urok który przyciąga uwagę- niestety ona do takich nie należy ) - moim zdaniem nie pasuje za bardzo do tak pociągającego faceta jak Hayden. Zdecydowanie bardziej pasowała do Adama Brody - tworzyli ładną parkę i pasowali do siebie o niebo lepiej- zresztą ich sceny w zwykłym serialu wyglądały lepiej ( zarąbistą parodię pocałunku spidermana zrobiła z Adamem Brody w serialu Życie na fali ;) niż te jakie miała w filmie z Haydenem. Haydenowi granie z innymi aktorkami wychodziło znacznie lepiej- zarówno sceny ze Sienną Miller jak i Jassicą Albą były o niebo lepsze niż te które miał z Rachel Bilson- samo to, że byli razem- i to i tak długo jak na znane osoby- było dla mnie zaskoczeniem, bo po obejrzeniu Jampera... bym się tego nie spodziewała ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones