Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

No wescie uwazam ze Hay zasluzyla na te miejsce a wy jej zazdroscicie, ignoranci ;P

Sachi

Zgadzam się z Tobą! :D. Pzdr.

Herma

Haha, z tego co nazwa samej strony wzkazuje to forum o filmach. Tu nie ważne są ładne buzki i piękne figury tylko umiejętnosci (w tym przypadku aktorskie). Jeżeli jakaś 18letnia Hayden w rankingu wyprzedza takie talenty jak Depp, Hitchock, F. F. Coppola, Audrey Hepburn to ja nawet nie śmię tego nazywać stroną o filmach.

LooZak_2

Do Loozaka - nie ma to jak ignorant. Na moje Hayden Panettiere może mieć nawet pierwsze miejsce. W końcu to jest ranking popularności, a nie talentu, ale i tak każdy patrzy na to swoim oczkiem. A co do innych aktorów, których wymieniliście (tak wymieniliście i porównujecie do niej) to krótko powiem:
zużyte sprzęty się wyrzuca, a stare dobre auta trafiają na złomowiska.

Cieszmy się chociaż aktorami z tego tysiąclecia, a nie postacią z filmu, z lat '60. Trochę szacunku dla młodych osób :)

A może mi się oberwie, a może zostanę uznany za nastolatkę ( xD ), albo za neo-dzieciaka, ale mniejsza z tym. Ważne, że takie osoby są doceniane i nie dowartościowują się jakimś głupim czwartym ani sześćsetnym miejscem.

freepick

Stare sprzęty się wyrzuca?? No jasne ale nie porównuj aktorów do rzeczy;P jest taka różnica między tą blondynką a np. Marlonem Brando, że serial się skończy i jej kariera też. A Marlon jest gwiazdą i wszyscy go doceniają i oglądają z nim filmy pomimo, że nie żyje;P A ona ma na koncie Zebrę z klasą, jakąś nagrodę w stylu Jetix awards pewnie i już gwiazda;)

alien_2

Jej kariera się nie kończy dziewczynko, jej kariera się dopiero zaczyna :]
Widziałaś chociaż jakiś film, z Marlonem Brando z przed 1990 roku, że tak go cenisz? Bo mi się wydaje, a nawet jestem pewien, że o gościu nie wiesz nic, tylko jesteś kolejna pustą snobką, która chce dobrze wypaść, ślepo faworyzując tzw. pewniaka :]

Crazy_3

Właśnie jej kariera się zaczyna...zobaczymy co będzie za 10 lat i czy ktoś za ten czas będzie o niej pamiętał. Ja nie faworyzuje pewników np. lubię bardzo takich aktorów którzy nie są tacy sławni np. Jennifer Love Hewitt i.t.p. Nie znam tej aktorki i nie bedę głosowała tak jak już wcześniej to podkreślałam. Ale to chyba pewna przesada, krytykować takich aktorów którzy przez całe swoje życie pracowali na swoją pozycję. Obejrzyj program pt,, Prawdziwe Historie Hollywood" i zobacz jakie trudne pczątki miał np. Johnny Deep czy Jack Nicholson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones