Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

Wszyscy, którzy lubiom Hayden i Ci, którym podoba się jako aktorka oraz Ci którzy uważają, że jest ładna dawajcie jej najlepsze oceny!!!!!!!!!!!!!
Bo ona jest super i powinna być na pierwszym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

superstar_nr_1

Wiem,że jest super.Ma u mnie dychę. ;)))

superstar_nr_1

U mnie też ma DYSZKĘ ;D za Herosów i Dziewczyny z drużyny 3 :D

użytkownik usunięty
superstar_nr_1

kolejny przykład głupoty ludzkiej. ta aktorka powinna być na pierwszym miejscu tylko dlatego, że jest ładna i nawet ładnie śpiewa. i co z tego, że z aktorstwem sobie nie radzi, ważne że ma urodę.

żałosne...

Może według ciebie z aktorstwem sobie nie radzi ale według mnie na przykład radzi sobie i to bardzo dobrze.

ggo

Bez sensu: dla jednych radzi sobie z aktorstwem, dla innych - nie... Jasne, szalone, zapatrzone w nią nastolatki twierdzą, że gra ona lepiej od np. Marlona Brando...
Każdy ma swój gust, ale patrzmy na NATURALNOŚĆ przed kamerą, swobodę gry. Ja oglądam w tym momencie Herosów po raz pierwszy i mogę stwierdzić, że dam jej za chwilę (za umiejętności aktorskie) 5 gwiazdek. Nie żeby obniżyć Jej średnią, po prostu na tyle moim zdaniem zasługuję (za grę oczywiście, nie za urodę).

Lindsey

Mnie Hayden urodą nie zachwyca,ale jest bardzo-sympatyczną-dziewczyną i nie udeżyła ją sodówka w głowę,jak 3/4 tych waszych gwiazdeczek.Jej gra mnie się podoba,dlatego ma u mnie 10 gwiazdek.

Lindsey

"Każdy ma swój gust, ale patrzmy na NATURALNOŚĆ przed kamerą, swobodę gry."

Hehehe i to mówi osoba, która dała Keir'i Knightley i tej pacynce - Bloomowi 10/10. :)))
Skończ waść, wstydu oszczędź.

superstar_nr_1

Ja też się zgadzam,że Hayden górą gra świetnie i znam ją nie tylko z "Herosów"(!) Ludziska będą z niej ludzie. Ma ogromny talent.To prawda, że nie jest ważny wygląd aktora, ale to jak gra, ale to chyba nic złego jak ktoś tutaj na forum wypowie sie o niej, że jest ładna (i ja tak uważam). Trochę luzu ,,,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
takojako

A ty to się lepiej naucz pisać. Pozatym ona jest owiele lepszą aktorką młodego pokolenia niż ta cała reszta. A czy jest ładna czy nie to niech już każdy sam oceni.

superstar_nr_1

też jej dałam dyszkę :) faja dziewczyna i aktorka

superstar_nr_1

U mnie tez:) ona jest poprostu cool:D A dziewczyny z drozyny 3 herosi to najlepsze filmy w których zagrala:)

superstar_nr_1

Hayden jest super uwielbiam ją oglądać w Herosach... jest bardzo dobrą aktorką

marzetrix

Ojej taka aktorka to jest jak Hilary Duff i Lindsay Lohan!! Byscie porwnali filmogradie tej Hayden i filmografie np. Keiry czy Reese!!

IzUs

Hayden jest spoko:) cool zagrała w "herosach","mamie na obcasach", "the architect". ma talet l mam nadzieje ja jeszcze poogladać na ekranie:)












































Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones