Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

A najseksowniejsze jest w niej to, co niektórzy jej zarzucają, czyli, że ma pare kg za dużo.
Ja jednak należę do tych, co na chude modelki nawet okiem nie zerkają.
Oby tylko Hayden nie postanowiła się odchudzić, gdyż wtedy stanie się z nią to samo, co np. z Hilary Duff.
Hilary lubiłem, ale jak się tak odchudziła, że jej kości policzkowe wyszły na wierzch, to stała się dla mnie niestety juz nie tą samą słodką dziewczyną - straciła swój urok :(

Mam nadzieję, że Hayden na poukładane w głowie i nie pójdzie w ślady innych Hollywoodzkich gwiazdeczek pokroju Lindasy Lohan.
Wyglądając tak jak obecnie wygląda, jest dla mnie nieziemsko seksowna!!!

fantastico

Dokładnie!!!

Ma lekko zaokrąglony brzuszek i to jest mega sexi!
Hayden bardzo mnie kręci :)

fantastico

jasne musi mieć za co złapać a nie same kości.. hayden jest tak ładna ze wszystko przy niej jest brzydkie.. inaczej tego nie mogłem ując ;)

kuba_filmaniak

Zgadzam się z wami całkowicie nic dodać nic ująć
Hayden to Hayden jedyna w swoim rodzaju

fantastico

jeszcze na dodatek ten uśmiech,
cudny ; )

fantastico

w zyciu nie powiedzialabym, ze hayden ma pare kilo za duzo.
jest niziutka, wiec sila rzeczy ma inna budowe. jak na moje oko jest bardzo ksztaltna, pasuje jej maly biuscik i niezbyt szerokie biodra. no i buzie ma slodka;)

fantastico

widziałeś ostatnio jak wygląda Hilary ?? chyba nie

sara137_2

Ja mam chyba niestety więcej kg za dużo... Ale Ona wcale nie jest gruba..:/ ładna, no tak, ale właśnie szczupła....

Californian

Miło się to czyta, mając figurę taką jak Hayden:)

Californian

Miło się to czyta, mając taką figurę jak Hayden:)
Pfff... A miałam się odchudzać...

alissa

ona ma śliczny uśmiech :]

iMeshQa

Musze przyznac ze jest bardzo piekna ;) Ciekawe jak jej pojdzie na rozdaniu nagrod Teen Choice Awards 2009 bo sporo nominacji dostala ;p

fantastico

Witam za niska ,buzie ma śliczna w filmach tak tego nie widać ale jest strasznie niska.

michadex

no i co z tego że jest niska dla mnie się to zupełnie nie liczy ważne że jest nieziemsko piękna ;)

fantastico

zgadzam się fajna zniej suczka xD

za krótki, krótki, krótki :)

fantastico

dokladnie mi sie tez ona strasznie podoba, ma piekną buźkę i sexowne! ciało :) pozdro dla koneserów kobiecego piękna, precz z wieszakami :)

fantastico

To co najważniejsze, ma zajebiste = czyli dupe :D

_Rutek_

Dziewczyna jak marzenie. Ogólnie mówiąc to fajna dupa ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones