Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

zaręczyła się z słynnym bokserem Władimirem Kliczko, zamierzają się pobrać w te wakacje. Moim zdaniem kompletnie do siebie nie pasują, ona taka ładna, a on.. do najprzystojniejszych nie należy ;) mimo to życzę im szczęścia :D

Paulina_Hutcherson

A slyszlas o czyms takim jak ''łacznosc dusz''? xD Nie ładnie tak mierzyc ludzi sama uroda..

IHM

A słyszałaś o czymś takim jak kasa? ;-)
Władimir Kliczko - roczne zarobki 28 milionów USD :)

Ahmed_1

Oh Boże, bo ona to bidulka co na sniadanie nie ma :D Prosze cie....

IHM

Nie wiesz, że jak ktoś ma dużo to chce jeszcze więcej... ;-)
Poza tym spotykanie się z takim kolesiem jak Władimir Kliczko powoduje, że o jego wybrance staje się głośno, tabloidy szaleją, kręgi towarzyskie plotkują, a "akcje" dziewczyny rosną.

Ahmed_1

Dziewczyna byla slawna dlugo przed ich zwiazkiem...gale, okładki, wywiady.... w kieszni malo nie miala;) I idac twoim tokiem myslenia mogla sie zabrac za jakiegos producenta jak juz patrzeć pod katem nowych ról ;) Co to za myslenie - ona ladna on brzydki to od razu zwiazek z korzysciami bez milosci... o ludzie...

IHM

Proszę Cię, czytaj uważniej, nigdzie nie stwierdziłem, że on jest brzydki.
W świecie, w którym obracają się celebryci obowiązują pewne zasady. Związki uczuciowe nieczęsto mają charakter wyłącznie miłosny, ludźmi kierują partykularne interesy, ściśle związane z ich osobistą karierą.
Zresztą podobnie jest w "naszym świecie", z tym, że akurat w show biznesie ma to z pewnością częściej miejsce.

Ahmed_1

"Zresztą podobnie jest w "naszym świecie", z tym, że akurat w show biznesie ma to z pewnością częściej miejsce."
Ja bym powiedział, że w "naszym świecie" częstotliwość takich zjawisk o których piszesz, jest taka sama, tylko, że w przypadku celebrytów są one bardziej zauważalne przez jednostki, ze względu na sławę.

IHM

"Dziewczyna byla slawna dlugo przed ich zwiazkiem..."

Jasne, bardzo. Prawdziwa z niej mega gwiazda... :D
Jej sława sięga tak daleko, jak wspaniałe produkcje w których gra. Przyciąga też w większości takich ludzi jak ci, którzy uprawiają pudelka na jej profilu;)

Ahmed_1

Zachowanie jakie opisujesz prezentuje raczej Kim Kardashian, Hayden nie potrzebuje rozgłosu, zapewniła go sobie sama, poza tym Klitchko to zupełnie inny świat, inna publiczność. Jak zauważył(a) IHM, gdyby chciała związać się z kimś dla kariery, znalazłaby sobie kogoś z branży filmowej.

Zgadzam się z Tobą, że sławy dobierając sobie partnerki/partnerów często szukają sobie kogoś o podobnym statusie, jednak nie wydaje mi się by kariera była tutaj najwyższym kryterium (oczywiście zdarzają się i tacy). Wynika to raczej z tego, że mają ze sobą kontakt, czy to w pracy czy różnego rodzaju galach, rozdaniach nagród itd.

Paulina_Hutcherson

Kliczko, w życiu bym nie pomyślała, ale miłość nie wybiera ;)

Paulina_Hutcherson

myślę, że skoro do siebie wrócili, to musi byc miłość ..

oluss_RS

Gdyby był biedakiem nie było by tej miłości :)

Paulina_Hutcherson

Z Kliczko? serio? wtf?

Private_Witt

hahah, wygooglowałem fotki. Wyglądają razem komicznie.

Private_Witt

I to jeszcze wybrała tego głupszego, żal.

Private_Witt

Dlaczego głupszego od razu? Oboje skończyli studia a to, że jego brat poszedł w politykę nie oznacza, że Władimir jest głupi....

mysza94

Wygląda na głupszego to po pierwsze. Pewnie powiesz, że się ludzi nie ocenia po wyglądzie, a jednak... Po drugie Witalij z tego co wiem ma doktorat. Co prawda ze sportu ( super dziedzina), ale zawsze.

Private_Witt

Mnie ten wpis wygląda na co najmniej głupi i chamski, ale mniejsza o to.

"Witalij z tego co wiem ma doktorat." - Z tego co wiem Władek też ma doktorat, aczkolwiek wiadomo, że zajmując się od młodości wyczynowo sportem, przeszli te studia raczej nie wkuwając solidnie do każdej sesji. Poza tym ukraińskie uczelnie delikatnie mówiąc, nie należą do zbytnio renomowanych. Pomijając wykształcenie, widziałeś chociaż jeden wywiad z jednym czy to drugim z braci, widziałeś jak się wypowiadają? Widziałeś jak się zachowują, jaką wysoką kulturę prezentują i jak potrafili na niej zbudować swój elegancki, gentelmański image? Oczywiście, że nie widziałeś.

"Co prawda ze sportu ( super dziedzina)" - Kim jesteś żeby w ten sposób wartościować? Ciekawe co ty skończyłeś? Pewnie jakąś politechnikę, zaocznie w jakiejś filii na jakimś zadupiu, bo tylko ludzie wywodzący się z tego rodzaju uczelni potrafią umniejszać wartość każdego kierunku, który nie jest techniczny. Zwłaszcza ci, którzy nigdy niczego nie dokonali i ich wkład w jakąkolwiek naukę jest zerowy. Poza tym, pewnie nawet raz się nie podciągniesz :D

sajgon87

Niestety muszę Cie rozczarować bo jeżeli chodzi o Twoje domysły na mój temat to jest zupełnie odwrotnie. I nie umniejszam wartości każdego kierunku tylko tego jednego konkretnego i tylko w tym konkretnym przypadku. Niestety już nic negatywnego nie można na sieci napisać o osobach ze świata sportu, show biznesu itp. bo zawsze się zjawi jakiś mądrala, który Cie potraktuje z góry i powie Ci kim to nie jesteś.

Zarzucasz mi, że coś umniejszam, a później jedziesz po jakiś filiach politechnik w pipidówkach xD " Kim jesteś żeby w ten sposób wartościować" ';]
Może i mój wpis i był chamski i głupi, ale czy myślisz, że Kliczko się obrazi ??? - nie sądzę. Ty natomiast swój elaborat skierowałeś już do konkretnej osoby. Na szczęście takie osobniki jak Ty nie robią już na mnie dawno wrażenia:)

Private_Witt

"Niestety muszę Cie rozczarować bo jeżeli chodzi o Twoje domysły na mój temat to jest zupełnie odwrotnie." - Bardzo mnie to cieszy.

"I nie umniejszam wartości każdego kierunku tylko tego jednego konkretnego i tylko w tym konkretnym przypadku." - Nie wiem jak jest w innych przypadkach, więc odniosłem się do tego tutaj.

"Niestety już nic negatywnego nie można na sieci napisać o osobach ze świata sportu, show biznesu itp. bo zawsze się zjawi jakiś mądrala, który Cie potraktuje z góry i powie Ci kim to nie jesteś." - Sam sobie zasłużyłeś, tym co wcześniej napisałeś, bo to nawet nie było coś złego, tylko bezczelnie wręcz głupiego.

"Zarzucasz mi, że coś umniejszam, a później jedziesz po jakiś filiach politechnik w pipidówkach xD " - Stwierdziłem tylko fakt. Poza tym nie jeżdżę jedynie po filiach, bo wypowiedziałem się też o uczelniach ukraińskich.

"Kim jesteś żeby w ten sposób wartościować" ';]" - Czemu nie? Uczelnie mogę oceniać, wartościować czy wyrażać opinię do woli. Wartościowanie działów nauki, to już zupełnie coś innego.


Poza tym miałem strasznie ciężą dobę.
Pozdrawiam.



sajgon87

Odpusc sobie, szkoda czasu na ten zakompleksiony, zawistny plebs.

Btw. Wladimir mowi w 4 jezykach, a czym taki Private_Witt moze sie pochwalic ? znajomoscia jezyka trolli ? ;)

Private_Witt

Witalij ma doktorat z filozofii.

Private_Witt

Witalij ma dwa doktoraty. Jeden z filozofii, a drugi z nauk ekonomicznych.

Paulina_Hutcherson

"Moim zdaniem kompletnie do siebie nie pasują, ona taka ładna, a on.. do najprzystojniejszych nie należy ;) "

Widziałaś kiedyś dwumetrowego faceta, który waży ok 110 kg, majacego tak doskonale zbudowane ciało i posiadającego taką rzeźbę? Prawdziwy atleta jakich mało. Poza tym od zawsze zajmuje się boksem, a to jak dobrze wiemy dosyć kontuzjogenny sport, zwłaszcza jeśli chodzi o twarz.

Paulina_Hutcherson

Co ona w nim widz ?

patryks83

pieniądze? Jest 13 lat starszy, z wyglądu przeciętny po kilku latach wielka "milosc" sie skonczy i odda troche hajsu ;D

Paulina_Hutcherson

Do najprzystojniejszych nie należy? Moim zdaniem, patrząc na to czym Kliczko się zajmuje, wygląda naprawdę całkiem nieźle. Tak samo jak ich dopasowanie - ona taka malutka a przy niej prawdziwy, męski ochroniarz :) Według mnie bardzo fajnie razem wyglądają, życzę im dużo szczęścia i aby każdy kto twierdzi, że są ze sobą ze względu na pieniądze - mylił się.

Paulina_Hutcherson

guys, co za dyskusja, wyraziłam swoje zdanie, są gusta czyż nie :))))))

Paulina_Hutcherson

Wladimir i Witalij mają wyższe wykształcenie i doktoraty , Natali Kliczko żona Wita też jest wykształcona , matka braci jest byłą nauczycielką ojciec nieżyjący wysoki oficer lotnictwa a Hayden ma ukończone gimnazjum i 2-3 klasy domowego nauczania ona będzie najgłupsza z całej rodziny . Na filmie z rozdania nagród za ochronę delfinów z 19 październik widać jak Hayden pokazuje pierścionek zaręczynowy i wyciera oczko rękawem sukienki co za wieśniara , dodam że koronka sukienki była już podarta pod pachami a na silikonowe piersi Hayden przykleiła silikonowe miseczki . Ohydna baba .

użytkownik usunięty
lala3in1

I co z tego że oni mają wykształcenie a ona nie ? co ty za brednie opowiadasz tutaj ! Ludzie nie łączą się ze sobą na podstawie takiego samego wykształcenia. Wyższe, niższe co to ma do rzeczy ? Najgłupsza powiadasz ? a wiesz że mądrości człowieka i jego kulturę osobistą nie mierzy się papierkiem tylko tym jak się ktoś zachowuje ?
Przykleiła silikonowe miseczki ? sprawdzałaś ? ;D Ohydna to co najwyżej możesz być ty, oceniając w tak paskudny sposób kogoś, kogo osobiście nie znasz.

Przykro mi, ale inteligencja to nadal najważniejsza wartość na tym świecie.
Na drugim miejscu pewność siebie. Kobieta posiadająca nawet największą urodę świata mogąca zaoferować głównie
urok osobisty, seks, uczucia jak można przyrównać do wartości mężczyzn inteligentnych, pewnych siebie, bogatych ?

użytkownik usunięty
returner

A czy ja coś pisałam o urodzie ?? dla mnie osoba oceniająca po urodzie jak tak samo pusta jak i ta która mierzy drugą osobę papierkiem, który dostanie na studiach. Inteligencja to nie tylko wyższe wykształcenie... bo można mieć studia a być człowiekiem zawistnym , podłym i nie posiadać za grosz kultury osobistej. Człowiek inteligentny jak dla mnie to osoba, która umie się zachować i jest obyta w wielu sprawach, przy czym posiada dobry charakter, cech takiej osoby można by wymieniać tutaj w nieskończoność, ale każdy oczywiście żyje jak chce, więc to tylko moje zdanie na ten temat.

Paulina_Hutcherson

czytając takie wypowiedzi, napisałbym raczej: Co on w niej widzi? Niekwestionowany mistrz, na ostatnim ważeniu z walki z Povetkinem wszyscy widzieli jaką zrobioną ma formę... ciało jak gladiator, wykształcony facet, przy czym bardzo dobry biznesmen, nie wspominając już o wychowaniu, z czego bracia są znani. A ona ? i co fajnie ? ale taka prawda.

wwa1944

@ do wwa1944 jaki mistrz taka walka .

wwa1944

znani są z zamiłowania do faszyzmu ukraińskiego miłośnicy Bandery UPA etc...

Paulina_Hutcherson

Ludzie, co z Wami nie tak? Co za różnica, czy jest przystojny czy nie? (Choć moim zdaniem jest - i jak zbudowany!). Poza tym obaj bracia Kliczko wydają się być naprawdę fajnymi, inteligentnymi facetami. Z resztą, miłość nie spotyka na szczęście wyłącznie jednostek powszechnie uznawanych za piękne/bystre/interesujące.

A razem wyglądają uroczo :)

Paulina_Hutcherson

bardzo dziwna dyskusja... przecież nie znacie tych ludzi osobiście, możecie wnioskować tylko po pozorach i zdjęciach, na których swoją drogą i moim zdaniem wyglądają na szczęśliwych. Poza tym on jest bardzo męski i przystojny, a ona urocza i dziewczęca. Co do osobowości i inteligencji nie wypowiadam się, bo tak jak mówię, nie mam podstaw. Nic dziwnego, że nie wyglądają jak idealnie dobrani, skoro jest między nimi ze 40cm różnicy i dysproporcja chcąc nie chcąc jest bardzo widoczna, ale jakie to ma znaczenie? phi :P

Lil

Władimir to stary rozwodnik i gej jego kobiety to jego alibi .

Paulina_Hutcherson

kolejna dołączy się do ukraińskich faszystów Banderowcó będzie ambasadorem Bandery w hollywoodzie

markin

Jak chcesz, to możesz być ambasadorem ruskiej swołoczy. Nawet gdzieś był taki pomysł, żeby utworzyć "Polski legion ochotniczy", walczący u boku rosyjskiej armii na Ukrainie. Możesz się do niego zgłosić, tylko pamiętaj żeby dobrze wysmarować ujście odbytu wazeliną przed spotkaniem z "bratnimi wojakami", a jak będziesz brać w usta, to nie połykaj spermy!

Bociek_O_le

Aha i zapomniałem o najważniejszym. Pamiętaj, że po wykonaniu zadania zostaniesz hojnie wynagrodzona/dzony... kulą w łeb, jak to Ruscy mają w zwyczaju wywodzącym się jeszcze z czasów ZSRR.

Bociek_O_le

o czym piszesz bo zasadniczo temat ci uciekł i nikt nie wie co bablasz

Paulina_Hutcherson

a co ciebie obchodzi czy do siebie pasuja? ich sprawa nie tobie to oceniac

Paulina_Hutcherson

wzięła olbrzyma (przy jej 153cm) chyba lubi głęboką penetracje jak Kim Kardashian :D

maximus_

albo loda na stojąco =)

Paulina_Hutcherson

Ale ty jesteś głupiutka.
Kobiety głownie co mają do zaoferowania to uroda, seks i uczucia.
Atrakcyjność mężczyzn jest inaczej postrzegana.
Największe powodzenie mają mężczyźni pewni siebie, zdecydowani....potem bogaci, z wysokim statusem społecznym...
potem towarzyscy, przechwalający się, wygadani, inteligentni...potem mężczyźni świetni w seksie....a potem dopiero przystojni czyli
eleganccy, zadbani, ewentualnie wysocy, dobrze zbudowani.
A więc kobieta leci przeważnie na cwaniaków, egoistów, bajerantów, próżnych mężczyzn.
Kobiety mało interesują czy facet jest wartościowy czy interesujący. Kobietę interesują próżne rzeczy, które wymieniłem,
tak jak ty wyskoczyłaś z tą urodą i pokazałaś że tak postrzegasz wartość faceta :)
Kliczko przez większość kobiet jest postrzegany jako przystojny.
Chyba, że dla ciebie przystojny to facet z śliczną twarzą jak dziewczynka, a mało elegancki, mało zadbany, niski, słabo zbudowany :)
Niech kobiety tylko się nie dziwią, że jak lecą na mało wartościowe rzeczy to jest wykorzystywana przez facetów na seks bez zobowiązań, gdy ona liczy na coś wiecej, a jak związek to byle jaki, bo nie ma o nią starań, jest traktowana jako zabawka do seksu, sprzątaczka, kucharka, poniżana, okłamywana, zdradzana, a nawet czasem bita. Ale kobieta jeszcze wybacza.
Jak można nie nazwać kobiety jako próżnej , pustej, głupiej, naiwnej istoty.

returner

każda kobieta ma inne wymagania co do mężczyzn, ta cała hierarchia którą stworzyłeś to tylko stereotyp, bo nie ma reguły na to na co najpierw zwraca uwagę kobieta u mężczyzny. Ja pisząc ten wątek wyraziłam swoje zdanie, że z wyglądu do siebie nie pasują, nie znam ich i nie wiem jakie mają charaktery i może akurat to ma tutaj szczególne znaczenie. Może być tak że w moich oczach mogą do siebie nie pasować ale wg kogoś innego są dla siebie stworzeni, każdy widzi to inaczej. Dla Hayden, Kliczko może być przystojniakiem, dla mnie już tak nie jest bo nie lubię facetów z poobijaną twarzą i mających dużo mięśni, gustuję w szczuplejszych, nie z twarzą jak dziewczynka ale z męskimi rysami. Mam świadomość tego że wygląd nie jest najważniejszy, ale w tym przypadku jest jedyną rzeczą którą wiem na temat Kliczko i pod takim pryzmatem go oceniłam.
Wnioskuję że masz nie miłe doświadczenia z kobietami jeżeli masz o nas wszystkich takie zdanie, uwierz mi że są na tym świecie kobiety mające do zaoferowania coś więcej niż uroda, seks i uczucia oraz nie wszystkie gustują w tym samym typie mężczyzn.
A co do przyszłych państwa Kliczko to życzę jak najbardziej szczęścia na nowej drodze życia (mimo że wg mnie wciąż razem będą wyglądać komicznie) ale tu się liczy miłość i niech się kochają :)

Paulina_Hutcherson

Moja Droga, powinnaś zdawać sobie doskonale sprawę, że ja wiem, że są kobiety mające dużo więcej do zaoferowania.
Cóż dla mnie kobieta powinna być inteligentna, fajna, interesująca, ciepła, troskliwa i tak dalej.
Ale większość mężczyzn postrzega kobiety głównie przez pryzmat urody i zależy im głównie na seksie tzn.,
że większość facetów szybciej będzie chciała dobrać się do majtek kobiety pięknej,
a głupiej, wrednej, egoistycznej, próżnej, rozwrzeszczanej,
niż przeciętnie wyglądającej, skromnej, inteligentnej, mądrej, zwykłej, wartościowej dziewczyny.
Niestety kobiety gustują głównie w tych rzeczach o jakich pisałem. To są niestety fakty i prawidłowości.
Tak samo jak to, że im biedniejszy kraj tym łatwiejsze kobiety.
Moralność danego kraju od zawsze nie tylko związana była z kulturą, religijnością, a właśnie z biedą/bogactwem.
Na przykład wystarczy dla picu spytać 20 obcych kobiet czy dyskretnie poszłaby do łóżka za
np: 1000, 1500, 2000zł i wychodzi szydło z worka,
choć dla doświadczonego faceta nie potrzebne są takie rzeczy, bo wiadomo jak oczarować prawie każdą kobietę -
pewnością siebie, bogactwem, choćby było fikcyjne sprawić, by kobieta myślała że jest, szarmanckością,
eleganckim wyglądem, podniecaniem dotykiem, zapachem, głosem, flirtem, fantazjami seksualnymi.
Albo pojawia się w życiu kobiety mężczyzna pewny siebie, bogaty, szarmancki, wysoki, elegancki,
zabiera na fajne randki, kobieta się przy nim dobrze czuje, on proponuje jej wspólny wyjazd na weekend do np:
Wiednia czy Pragi, a kobieta się godzi, po czym zostaje porwana na przemyt do domu publicznego,
gdzie będzie musiała 12 klientów dziennie obsługiwać i będzie niewolnicą seksualną.
Ok 800 tys kobiet rocznie jest w ten sposób porywana, bo tacy faceci wiedzą, że kobieta jest próżna, pusta i głupia.
A czym takie kobiety różnią się od kobiet, które są wykorzystywane do seksu bez zobowiązań ?
Czy one różnią się od kobiet, które udają cnotki przy zwykłych facetach,
a lecą na zagranicznych i szybko się do nich kleją, bo mają kisiel w majtkach na myśl o lepszym życiu,
a oni je traktują jak szmaty do seksu i po prostu zaliczają jak dziwkę ?
Czym one różnią się od kobiet, które w swoich związkach są z facetami, którzy je nagrywają komórkami
jak robią mu loda lub się bzykają i dokładnie nagrana jest twarz kobiety, a przy zerwaniu takie filmy lądują w necie ?
Czym one różnią się od kobiet, które dawały dupy pierwszym lepszym, a potem wartościowy
facet ma starać się o to samo, co pierwszy lepszy miał od razu ?
Czym one różnią się od kobiet , które mają związki i są w nim byle jak traktowane, nie było wielkich starań,
kobieta jest potrzebna tylko głównie do seksu, sprzątania, gotowania, są też kłamstwa, zdrady itp
Niczym się nie różnią zwykłe kobiety od tych porwanych. Też lecą na te same identyczne rzeczy.
Od zawsze kobiety ciągły do złych facetów, a dobrych zamieniały w złych.

returner

i w tym momencie trochę schodzimy z tematu wątka który założyłam. Ja wyraziłam swoje zdanie, ty również, a dalsza dyskusja chyba nas już nigdzie nie zaprowadzi ;)

Paulina_Hutcherson

Więc skończmy rozmowę skoro nie potrafisz się odnieść do
tych niewygodnych faktów stawiających w złym świetle kobiety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones