Hayden Panettiere

Hayden Leslie Panettiere

7,4
4 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayden Panettiere

W innych filmach gra zwykle puste panienki.

bittersweet_

to obejrzyj film "Tytani", tam z pewnością nie gra pustej panienki :P.

bittersweet_

Ja tam się zgadzam :-)

użytkownik usunięty
bittersweet_

W Herosach właśnie jej nie lubię... Tam to dopiero jest z niej "barbie", może nie gra pustaka, ale obojętnie, co się dzieje, czy ktoś chce ją zabić, to ma zawsze idealne włosy, makijaż, żęsy długie aż po czoło...

Prawie w każdym filmie gra cheerleaderkę.

użytkownik usunięty
bittersweet_

A mi sie wydaje że nie.. Jej bohaterki nie są jakimiś negatywnymi,pustymi postaciami.. są to przeważnie nastolatki... które interesują sie modą, sportem( a to nie od razu musi czynić człowieka " pustakiem " ) itp ... Poza tym w miare upływu akcji jej postacie dojrzewają i dorośleją... W " Herosach " jako Claire była świetna !!
To że jest blondynką i ma makijaż nie znaczy od razu że jest pustą osobą... znam wiele przykładów ludzi którzy jakoś nie mają makijażu i blond platyny a są wręcz strasznymi egoistami, którzy widzą tylko czubek własnego nosa. To tyle ode mnie.. Ja ją lubie, ale każdy ma własne zdanie i prawo sie wypowiedzieć negatywnie lub pozytywnie.. Pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones